Що таке розширення виду Господарської діяльності

10. Що таке розширення виду Господарської діяльності

Законом змінено редакцію виду господарської діяльності у сфері перевезень автомобільним транспортом, що ліцензується,  та запроваджено ліцензування міжнародних перевезень вантажів вантажними автомобілями. Згідно з положеннями Закону вид господарської діяльності у сфері перевезень автомобільним транспортом розширено.

Частиною дев’ятою статті 15 Закону встановлено, що вид господарської діяльності, який провадиться на підставі ліцензії, може бути розширений. Саме це стосується ліцензування міжнародних перевезень вантажів вантажними автомобілями.

Підпунктом 9 пункту 4 Ліцензійних умов визначена назва виду господарської діяльності, який розширює ліцензування у сфері перевезень автомобільним транспортом, а саме:  ліцензування міжнародних перевезень вантажів вантажними автомобілями (крім перевезення небезпечних вантажів та небезпечних відходів).

У разі наявності дійсної ліцензії на провадження господарської діяльності у сфері перевезень автомобільним транспортом ліцензіат, що має намір розширити вид Господарської діяльності, що провадиться на підставі ліцензії, звертається до органу ліцензування із заявою про розширення виду господарської діяльності.

Розширюючи вид Господарської діяльності, необхідно мати на увазі, що ліцензії на право провадження діяльності з  міжнародних перевезень вантажів вантажними автомобілями, видані у період з 02.03.2010 по 17.11.2010 (колонка 1 Таблиці 1), та ліцензії на право провадження діяльності з міжнародних перевезень небезпечних вантажів вантажними автомобілями, причепами та напівпричепами (колонка 2 Таблиці 1) розширюються Ліцензійними умовами безкоштовно. Таки випадки не передбачають звернення ліцензіата до органу ліцензування.

Автомобільні перевізники, що мали строкові ліцензії на провадження діяльності з міжнародних перевезень вантажів вантажними автомобілями, термін дії яких сплив (видані до 02.03.2010), зобов’язані отримати нові ліцензії.

Назад   Вперед