Пункти видачі дозволів Укртрансбезпеки

Пункти видачі дозволів Укртрансбезпеки

 

Київське міжрегіональне управління Укртрансбезпеки

 

ПВД «Бориспіль»
вул. Тельмана, 49, м. Бориспіль,
Київська область, 08300
(стоянка TIR-АсМАП України)
 (044) 392-86-10 Boryspil@dsbt.gov.ua цілодобово,
без вихідних та святкових днів
ПВД «Київ»

вул. Новопирогівська, буд. 66, м. Київ

(044) 206-81-64 Kyiv@dsbt.gov.ua

Понеділок-п’ятниця   9.00 - 18.00.
Вихідні: субота, неділя, святкові дні.

 

Управління Укртрансбезпеки у Волинській обл.

 

ПВД «Ковель»

вул. Варшавська,2, м. Ковель, 
Волинська область, 45000 

(03352) 4-66-07  (03352) 4-70-07 Kovel@dsbt.gov.ua цілодобово

 

Управління Укртрансбезпеки у Вінницькій обл.

 

ПВД «Вінниця»
вул.Черняховського, 6Б, м. Вінниця, 21037 (колишня територія ТЕП 10595, митниці Сабаровська) (0432) 50-09-64 Vinnytsia@dsbt.gov.ua понеділок-п’ятниця 9.00 - 18.00 Вихідні: субота, неділя, святкові дні.

 

Управління Укртрансбезпеки у Житомирській обл.

 

ПВД «Коростень»
вул. Толстого, буд. 5, кім. 1,
м. Коростень,  Житомирська обл.,  11500,
(територія митного терміналу)
(067) 266-06-67 ihnatpil@dsbt.gov.ua Вівторок - Субота: 9:00 - 18:00 Вихідні: неділя, понеділок, святкові дні

 

Управління Укртрансбезпеки у Закарпатській обл.

 

ПВД «Ужгород»
вул. Східна, 3, с. В.Лази,  мікрорайон «Новий», Ужгородський район, Закарпатська область,  89440, (територія Українського державного підприємства «Укрінтеравтосервіс- Закарпаття») (0312) 66-04-48 Uzhhorod@dsbt.gov.ua

Щоденно 8.00  - 20.00,
без вихідних та святкових днів

ПВД «Чоп»
вул. Європейська 1, с. Соломоново, Ужгородський район,  Закарпатська область, 89460, (сервісна зона «Тиса») (0312) 71-18-89 Chop@dsbt.gov.ua

не буде працювати
 з 15.05.2017

Щоденно 8.00  - 20.00,
 без вихідних та святкових днів

 

Управління Укртрансбезпеки в Чернігівській обл.

 

ПВД «Чернігів»

148 км. а/д, М-01
Київ - Чернігів -  Нові  Яриловичі,
ресторанно - готельний комплекс «ТУРЕЦЬКИЙ»

(04641) 4-64-80  NYarulo@dsbt.gov.ua

Щоденно 8:00 - 20:00,
без вихідних та святкових днів

 

Управління Укртрансбезпеки в Сумській обл.

 

ПВД «Суми»
 вул. Шишкарівська, 9, м.Суми, 40000 (0542) 60-12-40 sumy@dsbt.gov.ua

Понеділок-четвер: 9.00 - 18.00, п’ятниця: 09.00 - 16.45,
обідня перерва: 13.00 - 13.45,
Вихідні: субота, неділя, святкові дні

 

Управління Укртрансбезпеки в Львівській обл.

 

ПВД «Львів»

вул. Шевченка буд. 335, м. Львів

(096) 2078794

Lviv@dsbt.gov.ua цілодобово

 

Управління Укртрансбезпеки у Чернівецькій обл.

 

ПВД «Чернівці»

    вул. Руська, 248 «У», м. Чернівці, 58023

    (0372) 515 - 519 chernivtsi@dsbt.gov.ua

    Щоденно + субота  9.00-18.00,
    перерва 13.00-14.00.
    Вихідні: неділя, святкові дні

     

    Управління Укртрансбезпеки в Одеській обл.

     

    ПВД «Одеса»

    вул. Балтська дор.,148-Г, с. Котовка,
    Біляївський р-н,  Одеська обл., 67633

    (048) 737-59-12  Odesa@dsbt.gov.ua

    Щоденно 8.00 - 20.00
    без вихідних та святкових днів

     

    Управління Укртрансбезпеки у Харківській обл.

     

    ПВД «Пісочин»

    Мереф`янське шосе, 13А
    м. Харків, 61081

    x

    Pisochyn@dsbt.gov.ua

    Щоденно 9.00 - 20.00
    без вихідних та святкових днів

     

    Управління Укртрансбезпеки у Хмельницький обл.

     

    ПВД «Хмельницький»

    вул. Заводська 155,
    м. Хмельницький, 29000

    (0382) 644141 Khmel_PVD@dsbt.gov.ua

    В робочі дні, з 09.00  - 18.00

    2017-05-05