Наказ Укртрансбезпеки від 18.03.2020 № 110 Про затвердження Графіка особистого прийому громадян посадовими особами Державної служби України з безпеки на транспорті

Державна служба України з безпеки на транспорті

НАКАЗ 

від 18.03.2020

м.Київ

110

 

Про затвердження Графіка особистого прийому громадян посадовими особами Державної служби України з безпеки на транспорті

 

           

Відповідно до статті 22 Закону України «Про звернення громадян» та Положення про Державну службу України з безпеки на транспорті, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2015 року № 103,

н а к а з у ю:

1. Затвердити Графік особистого прийому громадян посадовими особами Державної служби України з питань безпеки на транспорті (далі – Графік), що додається.

2. Відділу діловодства та ведення архіву та керівникам територіальних органів забезпечити організацію особистого прийому громадян відповідно до Графіка.

3. Відділу захисту інформації та інформаційно-технічного забезпечення забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному вебсайті Державної служби України з безпеки на транспорті.

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державної служби України з безпеки на транспорті від 29.01.2020 № 40 «Про затвердження Графіка особистого прийому громадян посадовими особами Державної служби України з безпеки на транспорті».

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова                                                                                   Олександр ПОГОРІЛИЙ

   

 

Додаток
до наказу Державної служби України
з безпеки на транспорті
від 18.03.2020 року № 110

 

ГРАФІК 
особистого прийому громадян посадовими особами
Державної служби України з безпеки на транспорті

 

ПОГОРІЛИЙ Олександр Вікторович – Голова Укртрансбезпеки – кожний третій четвер місяця з 14 год. 00 хв. до 16 год. 00. хв.

СТАВНІЙЧУК Катерина Михайлівна – Перший заступник Голови Укртрансбезпеки кожний другий четвер місяця з 14 год. 00 хв. до 16 год. 00. хв.

Керівники територіальних органів Укртрансбезпеки у (в) областях – кожний перший четвер місяця з 14 год. 00 хв. до 16 год. 00. хв.

 

Начальник Відділу
діловодства та ведення архіву                                                 Наталія ГОНЧАР


 

Назад


 / Діяльність​ / Громадянам / Громадська приймальня / ...