Наказ Укртрансбезпеки № 31 від 21.01.2019 Про затвердження Графіка особистого прийому громадян посадовими особами Державної служби України з безпеки на транспорті

Державна служба України з безпеки на транспорті

НАКАЗ 

від 21.01.2019

м.Київ

31

 

Про затвердження Графіка особистого прийому громадян посадовими особами Державної служби України з безпеки на транспорті

 

          

  Відповідно до статті 22 Закону України «Про звернення громадян» та Положення про Державну службу України з безпеки на транспорті затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2015 року № 103, н а к а з у ю:

1. Затвердити Графік особистого прийому громадян посадовими особами Державної служби України з питань безпеки на транспорті (далі – Графік), що додається.

2. Відділу діловодства та ведення архіву та керівникам територіальних органів забезпечити організацію особистого прийому громадян відповідно до Графіка.

3. Відділу захисту інформації та інформаційно - технічного забезпечення забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному веб-сайті Державної служби України з безпеки на транспорті.

4. Визнати такими, що втратили чинність:

1) наказ Державної служби України з безпеки на транспорті від 25.01.2017 № 62 «Про затвердження Графіка особистого прийому громадян посадовими особами Державної служби України з безпеки на транспорті»;

2) наказ Державної служби України з безпеки на транспорті від 26.01.2018 № 73 «Про внесення змін до Графіка особистого прийому громадян посадовими особами Державної служби України з безпеки на транспорті»;

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова                                                                                         М. НОНЯК

   

 

Додаток
до наказу Державної служби України
з безпеки на транспорті
від 21.01.2019 року № 31

 

ГРАФІК
особистого прийому громадян посадовими особами
Державної служби України з безпеки на транспорті

 

НОНЯК Михайло Васильович – Голова Укртрансбезпеки – кожний третій четвер місяця з 14 год. 00 хв. до 16 год. 00. хв.

ДІДКІВСЬКИЙ В’ячеслав Миколайович – перший заступник Голови Укртрансбезпеки кожний другий четвер місяця з 14 год. 00 хв. до 16 год. 00. хв.

Керівники територіальних органів Укртрансбезпеки у (в) областях – кожний перший четвер місяця з 14 год. 00 хв. до 16 год. 00. хв.

 

Заступник начальника Відділу

діловодства та ведення архіву                                                                Н. ГОНЧАР

 


 

Назад


 / Діяльність​ / Громадянам / Громадська приймальня / ...