2018 рік оголошено Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»

    З метою формування у суспільстві правової культури та правової свідомості, сприяння підвищенню рівня знань та поінформованості громадян щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України у різних сферах життя, Указом Президента України від 14.11.2017 № 361, оголошено 2018 рік Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».

    На виконання зазначеного вище Указу Президента України розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14.03.2018 № 155-р затверджено план заходів на 2018 рік щодо реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».

   В рамках участі Державної служби України з безпеки на транспорті у реалізації цього загальнонаціонального правопросвітницького проекту звертаємо увагу, що з 11-00 до 13-00 щосереди в Державній службі України з безпеки на транспорті працює телефонна «гаряча лінія».

   Звернувшись за номером телефону (044) 351-47-66, кожен громадянин може отримати інформацію від посадових осіб Державної служби України з безпеки на транспорті щодо питань, які їх цікавлять, в тому числі, з метою оперативного реагування на порушення прав громадян та консультування громадян про гарантовані Конституцією та законами України права.

    З цією ж метою Укртрансбезпека постійно висвітлює інформацію щодо своєї діяльності на своєму офіційному веб-сайті, у засобах масової інформації, соціальних мережах.


Назад


 / Діяльність / Юридичні питання / ...