Морський та річковий транспорт

Інформаційна довідка щодо заходження суден до північної частини Республіки Кіпр

     Державна служба України з безпеки на транспорті отримала лист Міністерства закордонних справ України щодо отримання останнім ноти Посольства Республіки Кіпр в Україні, в якій висловлено протест проти заходження 9 березня 2017 року українського судна до порту Фамагуста (північна частина о. Кіпр).

     В своїй ноті Посольство Республіки Кіпр в Україні висловлює прохання вжити всіх необхідних заходів для запобігання подальшому заходженню українських суден до окупованих портів.

Діалог – єдиний спосіб напрацювання конструктивних рішень

……20 липня з ініціативи Міністерства інфраструктури  та під головуванням Міністра інфраструктури Володимира Омеляна відбулась нарада за участю представників дотичних державних структур, Європейської Бізнес Асоціації, та представників бізнесу стосовно процедури пломбування суднових запірних пристроїв.

Діалог – єдиний спосіб напрацювання конструктивних рішень

     20 липня з ініціативи Міністерства інфраструктури відбулась нарада за участю представників дотичних державних структур, Європейської Бізнес Асоціації,  та представників бізнесу стосовно процедури пломбування суднових запірних пристроїв.