Автомобільний транспорт

Говорити, щоб бути почутим і слухати, щоб зрозуміти: нові рівні комунікації влади і громадськості

 

   14 - 15 вересня співробітники Управління організації роботи Укртрансбезпеки взяли участь у ІІ Національному форумі фахівців органів виконавчої влади з питань комунікацій з громадськістю: інновації для участі громадськості у прийнятті рішень.

Результати проведення комплексу профілактичних заходів на пасажирському автомобільному транспорті «Увага Серпень – масові перевезення»

   З метою забезпечення безпеки перевезень у період масового перевезення пасажирів, попередження аварійності на пасажирському автомобільному транспорті, посилення державного контролю (нагляду) за безпекою перевезень під час виконання пасажирських перевезень автобусами, дотримання автомобільними перевізниками вимог безпеки перевезень при виконанні регулярних, нерегулярних та регулярних спеціальних пасажирських перевезень і перевезень організованих груп дітей до місць оздоровлення та відпочинку і у зворотному напрямку, Укртрансбезпекою та її територіальними органами взято у

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ про стан проїзду дорогами загального користування в Україні (оновлено)

НЕСАНКЦІОНОВАНІ ВТРУЧАННЯ

Одеська область

    11.09.2018 р., з 10-00 год. на а/д Р-33 Вінниця – Турбів – Гайсин – Балта – Велика Михайлівка – /М-16/, між с. Павлівка та с. Кучурган (в районі тунелю під залізницею), ініціативною групою громадян (приблизно 50 осіб) перекрито рух вантажного транспорту по причині незадовільного стану доріг в Роздільнянському районі.

Трудовий колективний договір – ключовий документ в частині захисту соціальних прав

 

  12 вересня відбулася Конференція трудового колективу Укртрансбезпеки. Захід пройшов у форматі «селекторної наради». Делегати від усіх територіальних органів Укртрансбезпеки були об’єднані можливістю прийняти участь в обговоренні поставлених питань в режимі реального часу.

Профспілкова організація Укртрансбезпеки: звітуємо, оновлюємось

 

  12 вересня відбулись збори профспілкової організації Укртрансбезпеки. Захід пройшов у форматі «селекторної наради». Делегати від усіх територіальних органів Укртрансбезпеки були об’єднані можливістю прийняти участь в обговоренні поставлених питань в режимі реального часу.