Автомобільний транспорт

На пунктах видачі дозволів Укртрансбезпеки поновлено видачу дозволів Республіки Польща

На пунктах видачі дозволів Укртрансбезпеки поновлено видачу дозволів Республіки Польща

На пунктах видачі дозволів Укртрансбезпеки поновлено видачу дозволів Республіки Польща з урахуванням рішення, прийнятого Комісією з розгляду питань, пов'язаних з оформленням, видачею, обліком та аналізом ефективності використання дозволів на поїздку по територіях іноземних держав на засіданні 14 листопада 2019 року.

Зокрема, введено додаткові обмеження тимчасового характеру відносно дозволів Польщі на 2019 рік:

Видача дозволів Республіки Польща на міжнародні перевезення вантажів призупинена до засідання комісії 14 листопада 2019 року о 9 год. ранку

З метою забезпечення максимальної прозорості процесу оформлення та видачі дозволів Республіки Польща на міжнародні перевезення вантажів автомобільним транспортом, ураховуючи скарги перевізників, 14 листопада 2019 року о 9 год. заплановано проведення засідання Комісії з розгляду питань, пов'язаних з оформленням, видачею, обліком та аналізом ефективності використання дозволів на поїздку по територіях іноземних держав (далі – Комісія).

Тиждень безпеки дорожнього руху

1_img_9451.jpg (900×599)

З 11 по 17 листопада 2019 року в Україні проходить ІІ етап Тижня безпеки дорожнього руху. В рамках проекту «Безпечна країна» проводився Всеукраїнський конкурс фото- та відео робіт, в якому приймали участь учні загальноосвітніх шкіл. 12 листопада в Гранд Холі готелю «Хрещатик» відбулися відкриття другого дня Конгресу безпеки на транспорті та презентація конкурсу.

Online трансляція видачі дозволів на ПВД

За результатами переговорів у форматі засідання українсько-польської Змішаної Комісії з питань міжнародних вантажних автомобільних перевезень, яке відбулося 25 жовтня 2019 року у Варшаві, досягнуто домовленість про додаткові  до квоти 2019 року 5 000  дозволів на здійснення вантажних перевезень територією Республіки Польща.

Сьогодні, 12 листопада 2019 року з 9:00 ранку Укртрансбезпека розпочала їх видачу у 7 пунктах видачі дозволів: Бориспіль, Коростень, Вінниця, Хмельницький, Ковель, Голоби, Львів.

Пункти видачі дозволів:

Вітання з нагоди Дня працівників автомобільного транспорту та дорожнього господарства

6_0.jpg (533×281)

Колеги, автодорожна галузь є ключовою для економіки України. Сфера нашої з вами відповідальності сьогодні – запустити процеси зі створення сучасної інфраструктури, забезпечення ефективної логістики вантажів і високих безпекових стандартів пасажирських перевезень.

Стартував Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка серед дітей працівників Державної служби України з безпеки на транспорті «Мій тато/мама працює в Укртрансбезпеці»

Профспілкова організація Укртрансбезпеки спільно з Укртрансбезпекою проводить  Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка серед дітей працівників Державної служби України з безпеки на транспорті «Мій тато/мама працює в Укртрансбезпеці».

Умови участі у конкурсі та форму заяви на участь дивиться тут.


Переглянути всі новини

Електронний кабінет перевізника: рік по тому. Міфи і реальність

Наприкінці літа виповнився рік, як в Україні запрацював Електронний кабінет перевізника.

Сервіс доступний на сайті e-services.dsbt.gov.ua, а також – на Урядовому порталі kmu.gov.ua у розділі «Електронні послуги».

Звіт про проведення комплексу профілактичних заходів на пасажирському автомобільному транспорті «Увага! Серпень – масові перевезення»

У період з 12 по 31 серпня 2019 року Укртрансбезпека та її територіальні органи спільно з територіальними підрозділами Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Державної фіскальної служби України, обласних, районних, міських державних адміністрацій, громадськими організаціями, страховими компаніями, представниками засобів масової інформації взяли участь у проведенні комплексу профілактичних заходів на пасажирському автомобільному транспорті «Увага! Серпень – масові перевезення».