Використання ЄКМТ

Шановні перевізники-користувачі дозволів ЄКМТ!

     Для аналізу ефективності використання дозволів ЄКМТ використовується програмний комплекс за адресою TRUCK.DOCSMATIC.COM Перевізник особисто, або за дорученням звітує у відповідному розділі цього сервісу "Використання ЄКМТ".     Окрім того, автомобільні перевізники до 15 числа кожного місяця надають до уповноваженого органу в відривні листки бортового журналу (оригінали жовтих сторінок!!!), які засвідчуються підписом уповноваженої особи та печаткою автомобільного перевізника.

     Доступ до програмного комплексу TRUCK.DOCSMATIC.COM надається перевізникам-користувачам дозволів ЄКМТ відповідно до їх реєстрації під час участі в конкурсі на отримання дозволів ЄКМТ.

     Логін користувача - код ЕДРПОУ перевізника. Пароль - вказана перевізником електронна адреса під час реєстрації на участь в конкурсі на розподіл дозволів ЄКМТ (деякі перевізники могли змінити пароль власноруч).

     З метою зміни/відновлення паролю перевізник звертається до Укртрансбезпеки із відповідним зверненням (за посиланням) на електронну адресу CONTACT@DSBT.GOV.UA

Контакти:  

Укртрансбеспека                    УДП «Укрінтеравтосервіс»

044 456 61 91                        044 524 95 32

044 456 61 30                        044 590 10 77

044 453 22 26


Переглянути всі новини