В’ячеслав Дідківський запросив студентів випускних курсів Київської державної академії водного транспорту взяти участь у розбудові держави

 

   16 листопада, у переддень Дня студента, перший заступник Голови Державної служби України з безпеки на транспорті зустрівся зі студентами старших курсів Київської державної академії водного транспорту.
   Це ще один крок у реалізації амбітної стратегії керівництва Укртрансбезпеки з оновлення Служби. Голова Служби Михайло Ноняк неодноразово наголошував, що вбачає одним зі своїх пріоритетних завдань як керівника створення команди справжніх професіоналів, націлених на високий результат.
    В’ячеслав Дідківський ознайомив присутніх з основними напрямками роботи Укртрансбезпеки, специфікою та перспективами державної служби, реформуванню якої український уряд на сьогодні приділяє неабияке значення. «На

сьогоднішній день бути держслужбовцем знову стає престижно. Держава докладає до цього чималих зусиль. Але по-справжньому підняти рівень довіри до державної служби можливо буде тільки тоді, коли вдасться залучити до наших лав молодих професіоналів, які готові самовіддано працювати на результат, - резюмував спікер. - Саме тому я тут. Я хочу запросити вас для проходження практики у структурах Державної служби України з безпеки на транспорті. Оновлена державна служба сьогодні потребує молодих людей, які прийдуть і скажуть: «Ми хочемо зробити це по-іншому. У нас є своє бачення, як це можна зробити , виходячи з концепту, що Україна  - найкраща». Для кожного з вас це буде чудовою нагодою на практиці зрозуміти специфіку роботи на державній службі, випробувати себе і зрозуміти, чи є це вашим покликанням. Оскільки цей вибір повинен бути свідомим і тільки за покликом душі».  

        Після виступу відбулося неформальне спілкування. Студентів цікавило, як усе ж таки практично можна потрапити на стажування до Державної служби України з безпеки на транспорті, на яку зарплатню може розраховувати молодий фахівець, який переміг у конкурсі на заміщення вакантної посади, з яким обсягом роботи доведеться мати справу і чи є можливість кар’єрного зростання, а якщо є, то як швидко, скажімо, можна «дорости» до посади першого заступника Голови Укртрансбезпеки.
      Зустріч не залишила байдужим нікого, адже не так часто молодим людям доводиться ось так напряму спілкуватися з чиновниками такого рівня й отримувати такі пропозиції.

Переглянути всі новини