Вітання з Великоднем

noniak_0.jpg (1947×2048)  

Колеги!

Вітаю нас усіх зі світлим святом Великодня.

Велична сила Воскресіння Христового спонукає нас пробудитися до дії. Оперезавшись силою Христової жертви маємо перш за все, у власному серці побороти заздрість, зверхність, жадобу і зневіру, а пройшовши очищення, знову воскреснути для добра, нових звитяг і звершень. Як Син Божий віддав себе на пожертву заради спасіння людства, так і ми маєм скласти смиренно свої егоїстичні забаганки на вівтар служіння українському народу, маєм завше пам’ятати шо ми слуги народу а не його правителі.

Цей рік і цей Великдень є знаменними для України, для кожного з нас, хто живе з Україною в серці. Адже саме у чистий четвер, хоч і на 28 році незалежності України,  ми отримали Закон про забезпечення функціонування української мови як державної. А мова – це зброя. Тож сьогодні ми стали ще сильнішими у цивілізаційній борні, з якої неодмінно мусимо вийти переможцями!

Та, зрештою, у кожного з нас своя передова. І у тих, хто сьогодні тримає оборону на лінії розмежування, і у тих, хто трудиться для перемоги далеко від лінії вогню. Зусилля кожного з нас є важливими.

Задумаймося о цій хвилі над тим, що хотіли б змінити в собі, у своєму житті, в суспільстві, в світі. Задумаймося і зробімо те зусилля, яке сьогодні нам до снаги. Не біймося, що, наших сил замало, щоб досягнути бажаного. Великі мандрівки починаються з першого кроку.

Цього дня традиційно українські родини збираються разом за одним столом, навіть якщо треба здолати сотні кілометрів. Збираються, щоб відчути єдність нашого українського роду.

Бажаю, щоб цього дня за святковим столом у ваших домівках зібралися усі, хто вам близький і рідний. В спільній молитві возз’єднаємося з тими, хто далеко від дому, захищає наш з вами спокій. Згадаємо про тих хто вже не вернеться з бою ніколи. Пам’ятаймо їх подвиг, будьмо гідними їхньої звитяги і станьмо хоч на крихту кращими і ближчими до тієї мети, за яку вони не пошкодували віддати життя.

Злагоди нашим родинам, достатку нашим домівкам і перемоги нашій славній Україні!

Христос Воскрес! Воскресне Україна!


Переглянути всі новини