Вітання Голови Державної служби України з безпеки на транспорті з Днем державної служби

now1.jpg (554×143)

Колеги, нам з вами доводиться працювати в непростий період реформування усієї системи публічного управління в Україні, спрямованого, в першу чергу, на  забезпечення ефективного та прозорого функціонування всіх державних інституцій. В Україні сформовано чіткий запит на державний апарат, здатний втілити високі європейські стандарти у всіх сферах життєдіяльності суспільства та держави, зміцнивши цим самим міжнародний імідж України та підвищивши рівень суспільної довіри та авторитету держави.

Реалізація масштабного проекту поступового переводу адміністративних послуг, які надає Укртрансбезпека, в онлайн площину; запровадження нових аспектів у реалізації участі громадського сектору у процесі формування і прийняття рішень у рамках компетенції Служби; досягнення якісно нового рівня за всіма основними напрямками діяльності Укртрансбезпеки – усе це стало можливим лише завдяки щоденній праці кожного з членів нашої команди. Дякую вам за  професіоналізм, вмотивованість на результат, компетенцію. За те, що прагнете бути кращими, постійно підвищуєте рівень своєї майстерності, не зупиняєтеся на досягнутому. За те, що активно сприяєте процесу оновлення Служби, забезпечуючи легке входження в наш колектив молодих співробітників. За те, що не закриваєтесь у стереотипах, завжди готові до позитивних змін, навіть якщо це потребує від вас значних зусиль!

Ціную кожного з вас і висловлюю щиру вдячність за пройдений разом шлях, за досягнуті разом вершини. Переконаний: у нас з вами ще багато усього попереду!

Бажаю вам натхнення, безлічі нових ідей і величезного потенціалу для їх реалізації.

Бажаю миру і достатку вашим домівкам. Злагоди і Божого благословення вашим родинам.

Сьогодні ми з вами є творцями майбутнього України. Тож нехай воно буде славним!


Переглянути всі новини