Вітання до Дня Незалежності України

 

     Друзі, колеги, прийміть найщиріші вітання з Днем Незалежності України, який святкуємо 24 серпня на честь ухвалення Верховною Радою УРСР Акта проголошення незалежності України. Це найвеличніше свято в історії новітньої України, адже цей день фактично є датою створення держави Україна в її сучасному вигляді.

     Проголошення незалежності стало закономірним результатом нашого історичного розвитку, спільною перемогою багатьох поколінь українців, які боролися й гинули за наші національну ідентичність, державну самостійність, за право почуватися господарями на власній землі, самостійно визначати пріоритети розвитку, закладаючи підвалини майбутнього для наших дітей.

     За двадцять сім років ми як нація вийшли на магістральний шлях демократії, свободи, європейської та євроатлантичної інтеграції. Це ті маркери, за якими ми хочемо, щоб нас ідентифікував світ. Для кожного ж громадянина України найвищою кінцевою метою повинна стати успішна українська держава. Ми мусимо захистити нашу землю від посягань зовнішнього агресора і здійснити глибинні перетворення у нашій державі, які забезпечать сталий економічний поступ і інтеграцію в європейський та євроатлантичний інтелектуальний, економічний і політичний простір. Завдяки спільним зусиллям кожного з нас зокрема і усіх загалом Україна повинна стати вільною серед вільних, рівною серед рівних у співдружності європейських держав.

     Незалежність – це не привілей. Це в першу чергу відповідальність кожного за долю країни в межах його компетенції. Перед лицем викликів сьогодення пам’ятаймо, що  чіткий курс на євроінтеграцію держави вимагає від нас розуміння і відповідності концепції ефективної влади нової якості: висококваліфікованої, прозорої, моральної та насамперед відповідальної перед суспільством.

     Тож побажаймо один одному міцного здоров’я, натхнення, невичерпної енергії, впевненості, позитивного мислення і націленості на найвищий результат в ім’я процвітання нашої держави і нашого народу.

     Слава Україні!


Переглянути всі новини