В Укртрансбезпеці проведено конференції державних службовців та трудового колективу

    

 

30 червня 2016 року пройшла конференція державних службовців Державної служби України з безпеки на транспорті, в роботі якої прийняли участь 32 делегати від всіх територіальних органів та апарату Укртрансбезпеки.

     Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк привітав делегатів конференції з Днем Конституції України та Днем державного службовця, які відзначалися напередодні та побажав плідної праці: «Сьогодні Укртрансбезпека на шляху розвитку і реформування. І перед кожним з нас стоїть завдання докластися до створення ефективного органу державної влади, який забезпечить безпеку не транспорті. Бажаю вам успіхів і мудрості. Можете завжди розраховувати на мою підтримку у добрих і правильних справах на благо нашої країни».

     На конференції були обговорені та затверджені Правил внутрішнього службового розпорядку для державних службовців Державної служби України з безпеки на транспорті.

     Окрім того Михайло Ноняк запропонував п’ять членів дисциплінарної комісії для розгляду дисциплінарних справ службовців Державної служби України з безпеки на транспорті, які належать до квоти Голови Укртрансбезпеки: «Це чесні, об’єктивні і шановані в нашому колективі люди. Переконаний, що дисциплінарна комісія буде приймати справедливі рішення».

     Делегати конференції обрали ще п’ять членів дисциплінарної комісії. Таким чином до складу дисциплінарної комісії для розгляду дисциплінарних справ службовців Державної служби України з безпеки на транспорті обрано 10 членів.

     На першому засіданні дисциплінарної комісії, яке відбулося відразу після завершення роботи конференції, головою комісії обрано Юрія Андрейка, а секретарем Альону Ломіногу.


     Цього ж дня пройшла і конференція трудового колективу Укртрансбезпеки, в роботі якої прийняли участь 33 делегати від всіх територіальних органів та апарату Укртрансбезпеки.

     Делегати конференції обговорили та затвердили Правила внутрішнього трудового розпорядку для працівників, які не є державними службовцями Державної служби України з безпеки на транспорті та висунули кандидатури працівників Укртрансбезпеки до відзначення відзнакою Президента України – ювілейною медаллю «25 років незалежності України» та нагородження відомчими нагородами Міністерства інфраструктури України.


Переглянути всі новини