Урочистий мітинг з покладанням квітів до Пам’ятного знака "Автомобілістам та дорожникам – учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобільській АЕС"

Сьогодні, 25 квітня 2019 року з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС відбувся урочистий мітинг з покладанням квітів до Пам’ятного знака "Автомобілістам та дорожникам – учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобільській АЕС" (встановленого на автомобільній дорозі Київ-Іванків-Овруч (км 19+670), у якому взяли  участь: перший заступник Голови Державної служби України з безпеки на транспорті В. Дідківський, начальник Управління державного контролю на наземному транспорті Державної служби України з безпеки на транспорті І. Тришкалюк, представник Мінінфраструктури О. Сірий, Голова Професійної спілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України В. Вакуленко, Президент Асоціації міжнародних автоперевізників України та Українського транспортного союзу Л. Костюченко, Голова об’єднання роботодавців України О. Климпуш, Президент Всеукраїнського громадського об’єднання «Спілка ветеранів автомобільного транспорту України» П. Волков, ветеран автомобільного транспорту М. Волошин, Директор «Благодійного фонду «Дорожник» В. Громов.

Заходи проходили за участю ліквідаторів Чорнобильської катастрофи, а також ветеранів автомобілістів і дорожників.

 

Присутні вшанували пам’ять загиблих під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС хвилиною мовчання та поклали квіти до Пам’ятного знака.

Ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС, тих кого  нажаль вже з нами немає, всіх хто поклали своє життя та здоров’я задля збереження життя нашого та майбутнього покоління. Тож, щира дяка, низький уклін, та вічна пам'ять!


Переглянути всі новини