Урочистості з нагоди Дня Конституції України

 

     Сьогодні апаратна нарада Укртрансбезпеки розпочалася з урочистого нагородження кращих працівників з нагоди Дня Конституції України.
     Виконуючий обов’язки Голови Державної служби України з безпеки на транспорті В’ячеслав Дідківський звернувся до присутніх: «Колеги, прийміть мої найщиріші вітання з нагоди цього величного дня. Це не формальне свято і не просто ще один додатковий вихідний день. Конституція для держави, а отже і для кожного з нас – це документ найвищої ваги, який визначає стратегічний курс держави. Це свого роду дороговказ на шляху розбудови незалежної суверенної держави Україна. Особливо це стосується державних службовців, які обрали шлях служіння українському народові. Тож сьогодні з приємністю хочу вручити відзнаки кращим працівникам Укртрансбезпеки і побажати їм творчого натхнення і  сил для нових звершень, яких від нас очікує суспільство».

     Також з вітальним словом до присутніх звернувся Голова Профспілки Укртрансбезпеки Василь Коваль. Він зазначив, що профспілкова організація Укртрансбезпеки долучається до привітань керівництва Служби і хоче вручити Подяки кращим працівникам з нагоди Дня Конституції України та Дня Державної служби України за активну профспілкову діяльність та особисті трудові досягнення.
     Серед нагороджених: Оксана Андрущенко, Наталія Будчик, Олег Вакалюк, Лілія Габрієль-Ткачук, Наталія Гончар, Володимир Гриневич, Ірина Кукушка, Юлія Миляєва, Антоній Радомський, Володимир Рєзанов, Аліна Українець.
     Співробітники центрального апарату Укртрансбезпеки – учасники АТО були нагороджені Грамотами Державної прикордонної служби України: Лаврук Ярослав, Антоній Радомський та Олександр Тунцов.


Переглянути всі новини