Укртрансбезпекою проведено захід контролю відповідності вимог безпеки судноплавства при перевезенні небезпечних вантажів внутрішнім водним транспортом

 

   Протягом 23-27 квітня 2018 року в Міністерстві інфраструктури України реалізовано проект міжнародної технічної допомоги Twinning «Сприяння підвищенню безпеки перевезення небезпечних вантажів мультимодальним транспортом в Україні» (далі – проект Twinning).

   В рамках вказаного заходу проекту Twinning було передбачено здійснення контролю відповідності вимог безпеки судноплавства при перевезенні небезпечних вантажів внутрішнім водним транспортом.

  Метою проведення зазначеного заходу була передача світового досвіду європейських колег при здійсненні державного нагляду при перевезенні небезпечних вантажів внутрішнім водним транспортом.

 

     Слід зазначити, що відповідно до Положення про Державну службу України з безпеки на транспорті, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2015 № 103, Укртрансбезпека відповідно до покладених на неї завдань здійснює державний нагляд (контроль) за додержанням вимог законодавства, зокрема, на морському та річковому транспорті, підготовку пропозицій щодо їх удосконалення, а також законодавства про судноплавство на суднах, у морських і річкових портах, територіальних та внутрішніх водах, на внутрішніх водних шляхах України, нагляд за додержанням вимог щодо запобігання забрудненню навколишнього природного середовища, зокрема, морським та річковим транспортом, а також контроль і нагляд за організацією безпечного перевезення небезпечних вантажів.

     Так, Управлінням контролю на водному транспорті Департаменту державного контролю було організовано та на базі ДП «Укрводшлях» проведено зазначений захід. У зазначеному заході прийняли участь представники центрального апарату Укртрансбезпеки та інспектори Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки.

     Під час проведення цього заходу інспекторами Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки спільно з європейськими колегами було оглянуто судно «ОС-12» зокрема, на предмет дотримання безпечної експлуатації.

     Крім цього, експертами поінформовано інспекторів Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки про світовий досвід при здійсненні державного нагляду при перевезенні небезпечних вантажів внутрішнім водним транспортом.

     Укртрансбезпекою постійно удосконалюється система здійснення заходів державного нагляду (контролю) на морському та річковому транспорті.


Переглянути всі новини