Укртрансбезпека запустила пілотний проект по використанню відео реєстраторів

 

……Від сьогодні інспектори Київського міжрегіонального Управління екіпіруватимуться відео реєстраторами під час рейдового відпрацювання.

……На брифінгу для журналістів виконувач обов’язків Голови Державної служби України з безпеки на транспорті В’ячеслав Дідківський продемонстрував відео реєстратори, з якими від сьогодні працюватимуть інспектори Київського міжрегіонального управління, а згодом – Херсонської, Миколаївської Одеської та Хмельницької  областей.  Наразі  пропонується три модифікації цих відео реєстраторів. В’ячеслав Дідківський продемонстрував моделі, в яких відео реєстратори вмонтовано в окуляри (їх пропонуватимуть, в першу чергу, інспекторам, які патрулюють внутрішні водні шляхи), а також з кріпленням на верхньому одязі інспектора. Усі відео реєстратори є водонепроникними і стійкими до ударів.

……З понеділка їх запрацює двадцять. Всього в пілотному проекті візьме участь 50-60 пристроїв. Як повідомив В’ячеслав Дідківський, перед запуском пілоту в кожному окремому Управлінні будуть проведені навчання для керівника і інспекторського складу з приводу технічних характеристик пристроїв, їх можливостей, а також особливостей використання в роботі. А після того, коли пілот буде запущено, наступає особиста відповідальність керівників за порушення при використанні відео реєстраторів. «До слова, - повідомив  перший заступник Голови Укртрансбезпеки, - ці відео реєстратори – це пристрої, які дозволять, в першу чергу, оцінити реальну ефективність роботи кожного окремо взятого інспектора і  і його компетентність та підпорядкувати його преміювання прямо пропорційно до затрачених зусиль, а також сприятимуть усуненню корупційної складової під час контакту інспектора з водієм».

……«Більше того, - додав виконувач обов’язків начальника Київського міжрегіонального Управління Олександр Гринюк, - для добросовісних інспекторів це – додаткова можливість довести правомірність своїх дій у суперечливих ситуаціях».

……Після брифінгу усі бажаючі мали можливість поїхати на місце патрулювання інспекторів і побачити, як це працює.

……«Ми запускаємо цей пілотний проект для того, щоб побачити усі сильні і слабкі сторони, зробити висновки, розробити рекомендації з метою усунення недоліків для того, щоб в майбутньому вони допомогли нашим інспекторам ще на крок наблизитись до європейських стандартів роботи. Через місяць готові доповісти громадськості про результати», - резюмував Вячеслав Дідківський.

 

 

 

Всі новини