Укртрансбезпека співпрацюватиме з Національним агентством України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів

 

   Сьогодні відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Державною службою України з безпеки на транспорті та Національним агентством України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів та Протоколу до цього Меморандуму.
    Метою цього Меморандуму є налагодження своєчасного обміну інформацією для оперативного виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.
 Cторони домовилися про обмін інформацією та подання відомостей, необхідних для виявлення, розшуку та управління активами, одержаних від корупційних та інших злочинів, із дотриманням положень та вимог законів України про захист інформації та доступ до персональних даних, розкриття інформації та ін.

 

     Від Державної служби України з безпеки на транспорті Меморандум підписав виконуючий обов’язки Голови Укртрансбезпеки В’ячеслав Дідківський, а від Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів Голова Національного агентства Антон Янчук.

     В’ячеслав Дідківський запевнив Антона Янчука, що Укртрансбезпека відкрита для співпраці і готова забезпечити обмін інформацією, розпорядником якої є Державна служба України з безпеки на транспорті.

     В свою чергу Антон Янчук подякував за сприяння та співпрацю: «В нас немає оперативно-розшукової функції, тому основне джерело інформації для нашої роботи є інформація з баз даних. Тож вдячні Укртрансбезпеці за підтримку і співпрацю».


Переглянути всі новини