Укртрансбезпека спільно з порталом державних послуг запустили он-лайн послугу з подання заявки для оформлення та видачі Свідоцтва про мінімальний склад екіпажу судна

 

     Державна служба України з безпеки на транспорті спільно з волонтерським проектом в сфері надання послуг в електронному вигляді портал державних послуг iGov.org.ua запустили он-лайн-послугу з подання заявки для оформлення та видачі Свідоцтва про мінімальний склад екіпажу судна.

     Відтепер судновласникам, заміть того, щоб ходити до Укртрансбезпеки для отримання вичерпної інформації щодо переліку необхідних документів, консультацій та зауважень до них, достатньо у пошуковій базі порталу знайти послугу з подання Заявки для оформлення та видачі свідоцтва про мінімальний склад екіпажу судна та заповнити бланк он-лайн.

     Співробітники Укртрансбезпеки перевіряють надані документи, якщо все подано вірно надають рахунок для сплати за надання вказаної адміністративної послуги. При наявності зауважень, про них буде також повідомлено замовника.

     Як результат, економія часу, відсутність бюрократичної тяганини, зменшення корупційних ризиків.

     Користування он-лайн послугою є повністю безкоштовним. Подання заявки супроводжуються листами-нагадуваннями на електронну пошту та СМС на кожному етапі її обробки.

     Також в рамках боротьби з корупцією та спрощення процесу отримання громадянами адміністративних послуг, протягом наступних місяців планується запустити он-лайн послуги з подання заявок на отримання всіх адміністративних послуг, надання яких покладено на Укртрансбезпеку.

 

►     Подання Заявки для оформлення та видачі свідоцтва про мінімальний склад екіпажу судна

 

 


Переглянути всі новини