Укртрансбезпека розпочинає прийом резюме капітанів морських портів для формування кадрового резерву

 

     Відповідно до Положення про Державну службу України з безпеки на транспорті, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2015 № 103, Укртрансбезпека, серед іншого, координує діяльність капітанів морських портів у частині нагляду за додержанням вимог безпеки судноплавства, а також міжнародних договорів України у сфері безпеки судноплавства, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, та скасовує їх розпорядження з питань забезпечення безпеки мореплавства і порядку в морському порту в разі його невідповідності вимогам законодавства.

     Крім того, Положенням про капітана морського порту та службу капітана морського порту, затвердженого наказом Міністерства інфраструктури України від 27.03.2013 № 190, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18.04.2013 за № 632/23164, визначено, що капітан морського порту призначається на посаду і звільняється з посади Міністерством інфраструктури України за поданням Укртрансбезпеки. Капітан морського порту підпорядковується Голові Укртрансбезпеки.

     Разом з цим, на посаду капітана морського порту призначається особа з повною вищою освітою відповідного напрямку підготовки, яка має диплом капітана судна валовою місткістю від 3000 тон і більше, або капітана далекого плавання та стаж роботи на посаді капітана судна не менше 5 років або стаж роботи посаді капітана судна не менше 3 років та 2 роки на посаді заступника капітана морського порту.

     Наразі Міністерство інфраструктури України розпочинає роботу з атестації капітанів морських портів. Низка цих заходів пройде до кінця квітня поточного року в рамках підготовки до обов’язкового аудиту України фахівцями Міжнародної морської організації (IMO, International Maritime Organization).

Враховуючи викладене, в рамках процесу реформування та з метою формування кадрового резерву Укртрансбезпека починає прийом резюме на заміщення посад капітанів морських портів.

     Резюме надсилати у довільній формі на електронну адресу: captain@dsbt.gov.ua та в паперовому вигляді на адресу: пр-т Перемоги, 14,
м. Київ, 01135, до якого бажано включити наступну інформацію:

  1. Назва документу.
  2. Прізвище, ім'я та по батькові.
  3. Дата народження.
  4. Постійне місце проживання.
  5. Контакти.
  6. Освіта.
  7. Досвід роботи.
  8. Назва морського порту, в якому є бажання працювати.
  9. Знання мов.
  10. Дата, підпис.

Переглянути всі новини