Укртрансбезпека продовжує надавати послуги в дистанційному режимі

На період карантину дуже важливо дотримуватись правил та мінімузувати особисті контакти з іншими людьми.

Тому, у Міжнародний день клієнта, Укртрансбезпека хоче нагадати про перехід на роботу в дистанційному режимізокрема під час надання адміністративних послуг перевізникам.

Прийом громадян в Укртрансбезпеці за адресою: проспект Перемоги, 57, м. Київ, а також в її територіальних органах, за адресами їх розташування, скасовується до 03 квітня 2020 р.

У той же час, в  електронну форму переведено надання частини адміністративних послуг:

Працюють онлайн-сервіси:

Послуги, пов'язані із провадженням господарської діяльності з перевезення пасажирів та вантажів, ОКРІМ послуги з видачі дозволу на поїздку територією іноземних держав під час виконання перевезень вантажів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні (дозволи) у ПВД, до надаються по зверненню (заяві) за їх отриманням в письмовій формі, що надійшли поштовим відправленням з описом вкладення на адресу Укртрансбезпеки.

Нагадуємо також, що Укртрансбезпека вживає вимушених заходів задля запобігання скупчення людей у приміщеннях, де надаються послуги, тому вхід до приміщення ПВД здійснюється по 1 особі із розрахунку кількості працівників, що надають послуги.

Крім того, рекомендуємо під час очікування в черзі біля приміщення ПВД:

  • уникати скупчення людей;
  • з метою додаткового захисту використовувати захисну маску, якщо захворіли і маєте респіраторні симптоми (кашель, нежить) — обов'язково;
  • утриматись від отримання послуг, якщо ви захворіли, залишатись вдома і звернутись до лікаря.

Будьте здорові та бережіть себе і своїх близьких!


Переглянути всі новини