Укртрансбезпека: етапи зростання

 

 

    Державна служба України з безпеки на транспорті – центральний орган виконавчої влади, який реалізує державну політику з питань безпеки на наземному транспорті та у сфері безпеки на морському та річковому транспорті (крім сфери безпеки мореплавства суден флоту рибного господарства).
  Підбиваючи підсумки 2017 року, Михайло Ноняк, Голова Державної служби України з безпеки на транспорті, серед пріоритетних напрямків роботи Служби на 2018 рік визначив надання адміністративних послуг, здійснення державного нагляду за безпекою на транспорті, розслідування аварій та подій, а також напрацювання ініціатив щодо внесення змін до нормативно-правових актів, які регламентують питання, що стосуються діяльності Укртрансбезпеки, з метою їх узгодження з актами вищої юридичної сили та актами Європейського Союзу.

 

 

    Маємо перші результати: за два місяці 2018 року видано 149 237 дозволів на здійснення міжнародних перевезень пасажирів та вантажів, завдяки чому до Державного бюджету України надійшло 7 656 586,22 гривні. Мало це чи багато? Зробивши нескладні розрахунки, бачимо, що за ці кошти два місяці можна було виплачувати мінімальну пенсію 2 570 пенсіонерам.

 

 

     Якщо ж порівнювати цю суму з нашими показниками попередніх років, то надходження до Державного бюджету України за цією статтею діяльності Укртрансбезпеки зросли на 19% порівняно з 2017 роком (тоді ця цифра становила 6 420 698,16 гривні) і на 47% – порівняно з 2016 роком (тоді ця сума становила 5 180 696,98).

Працюємо.


Переглянути всі новини