Тиждень безпеки дорожнього руху 12- 17 травня 2020 року

Оскільки Тиждень проходить в онлайн режимі, відеозвернення з нагоди його проведення записали представники профільних державних відомств, установ та організацій, парламентарі, члени громадських та бізнес структур, чия діяльність пов'язана з безпекою на транспорті:

http://dopomogadtp.com/en/videozvernennia-z-nahody-tyzhnia-bezpeky-dorozhnoho-rukhu/

Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху щорічно проходить за сприяння Уряду України, у співпраці Міністерства інфраструктури України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства освіти України, Державної служби України з безпеки на транспорті, патрульної та ювенальної поліції України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, низки громадських та бізнес організацій, чия діяльність пов'язана з безпекою на транспорті.

Цього травня замість традиційних масштабних заходів – максимально дистанційний формат роботи. «Офлайн», але з дотриманням всіх карантинних норм, на цьому тижні можна долучитися лише до здачі крові для потерпілих в дорожньо-транспортних пригодах.

Представники зазначених структур звернулися до українців з нагоди проведення Тижня. У їх відеозверненнях – не лише про Тиждень, але й про стан справ та намічені плани. І, безумовно, про необхідність дотримання правил дорожнього руху та безпечної поведінки на дорозі. Бо відповідальність на дорозі залежить від кожного, а ціна нехтування та помилки – занадто висока.

Також ми закликаємо усіх громадян долучатися до національного проекту ''Безпечна країна'', а дітей та молодь - брати участь у всеукраїнському конкурсі фото- та відеоробіт, що проходить в рамках проекту: http://dopomogadtp.com/en/vseukrainskyj-konkurs-v-ramkakh-proektu-bezpechna-kraina/ .
 


Переглянути всі новини