Трудовий колективний договір – ключовий документ в частині захисту соціальних прав

 

  12 вересня відбулася Конференція трудового колективу Укртрансбезпеки. Захід пройшов у форматі «селекторної наради». Делегати від усіх територіальних органів Укртрансбезпеки були об’єднані можливістю прийняти участь в обговоренні поставлених питань в режимі реального часу.
   Мета: затвердити колективний трудовий договір Укртрансбезпеки (надалі Договір). Проект Договору попередньо був доведений до відома трудового колективу і отримав широке обговорення.
   Конференція одноголосно схвалила прийняти його за основу і в цілому.
   Тому тут же відбулось його урочисте публічне підписання з однієї сторони виконуючим обов’язки Голови Державної служби України з безпеки на транспорті В’ячеславом Дідківським, з іншої головою профспілкової організації Укртрансбезпеки Василем Ковалем.

   
    «Це не формальний документ, - резюмував В’ячеслав Дідківський. - Це документ, який чітко зазначає сфери відповідальності роботодавця Укртрансбезпеки та кожного з членів трудового колективу. Кожній стороні цим договором передбачено як права, так і обов’язки. Він є достатньо збалансованим документом. І хотілось би, щоб кожна сторона відчувала і тримала цей баланс з повною відповідальністю як перед іншою стороною, так і перед державою».


Переглянути всі новини