TAEIX - ефективний інструмент міжнародної технічної допомоги

 

   Сьогодні добігла кінця робота третьої (завершальної) експертної місії у рамках ТАІЕХ  як ефективного інструменту залучення міжнародної технічної допомоги ЄС. 

   В цьому році Укртрансбезпека забезпечила підготовку та проведення  серії з трьох заходів, присвячених технічному розслідуванню у транспортному секторі України. Це Експертні місії ЄС у рамках ТАІЕХ:

  • щодо законодавства, необхідного для проведення технічного розслідування аварій і подій на автомобільному, залізничному, морському та річковому транспорті (у період з 17 по 21 вересня 2018 року);

 

  • щодо законодавства, необхідного для проведення технічного розслідування на автомобільному транспорті ( у період з 16 по  19 жовтня 2018 року)
  • щодо законодавства, необхідного для проведення розслідування аварій на залізничному транспорті  ( у період з 10 по  14 грудня 2018 року).

     На переконання Голови Державної служби України з безпеки на транспорті Михайла Ноняка такі зустрічі є надзвичайно важливими для подальшого поступу. Адже співпраця з ЄС – це не тільки робота над імплементацією директив і регламентів Європейського Союзу, а й організація та проведення заходів, які мають на меті навчання персоналу, як теоретичне, так і практичне і є запорукою запровадження високих безпекових стандартів та забезпечення ефективної системи контролю за їх дотриманням.


Переглянути всі новини