Створена Громадська рада при Укртрансбезпеці

     Відбулися Установчі збори з формування складу Громадської ради при Укртрансбезпеці. На збори прибули уповноважені особи громадських організацій, які подали необхідний комплект документів до Ініціативної групи по створенню Громадської ради при Укртрансбезпеці і були допущені до Установчих зборів.
   Перед початком засідання до присутніх звернувся виконуючий обов`язки Голови Державної служби України з безпеки на транспорті В’ячеслав Дідківський: «Перш за все хочу привітати вас з великим державним святом, яке ми будемо відзначати завтра — Днем Конституції України. Переконаний, що Громадська рада, створена в переддень такого великого свята, стане дієвим органом, який буде перейматися проблемами галузі і допомагати реалізовувати функції і завдання покладені державою на Службу. Бажаю вам плідної роботи і запевняю, що Укртрансбезпека буде тісно співпрацювати з вами і дослухатися до ваших пропозицій та рекомендацій».

   Загалом на Установчі збори прибуло 28 делегатів із 35 допущених. За результатами рейтингового голосування у Громадську раду при Укртрансбезпеці було обрано 28 членів.


Переглянути всі новини