Стратегія розвитку Укртрансбезпеки в дії

 

……4 серпня Голова державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк відвідав з робочим візитом територіальний орган Укртрансбезпеки в Полтавській області.

……Управління Укртрансбезпеки в Полтавській області по ряду показників займає позиції нижче середнього серед інших по Україні. З огляду на це, з метою посилення позицій територіального органу в Полтавській області Голова Укртрансбезпеки з 1 серпня призначив на посаду керівника Управління Віктора Поліщука. Тож візит , перш за все, мав на меті налагодити співпрацю з органами місцевого самоврядування, представити нового керівника як керівникам міста і області, так і колективу, громадськості.

……Візит розпочався із офіційної зустрічі Голови Укртрансбезпеки Михайла Ноняка з Головою Полтавської ОДА Валерієм Головко, Головою обласної ради Олександром Біленьким та першим заступником Голови Полтавської ОДА Андрієм Пісоцьким. Валерій Головко виявив крайнє занепокоєння станом процесу збереження автошляхів області. «Розуміючи важливість інфраструктури для економічного зростання краю, ми готові вкладати достатньо коштів в будівництво нових доріг. Наша область займає третє місце в Україні за величиною бюджетних надходжень. Але всі ці зусилля будуть марними, якщо не подбати про подальше збереження новозбудованих доріг. Тому, розуміючи важливість ефективної роботи Укртрансбезпеки, ми усіляко сприятимемо новопризначеному керівнику Управління в налагодженні конструктивної співпраці з облдержадміністрацією, Укравтодором, Нацполіцією. Також клопотатимемо перед Прем’єр-міністром про збільшення граничної кількості працівників Служби з метою забезпечення виконання ними поставлених завдань», - зазначив губернатор.

……Михайло Ноняк у відповідь подякував за розуміння і пообіцяв, що територіальному органу Укртрансбезпеки у Полтавській області буде виділено три ГВК з тих, що будуть отримані в рамках закупівель за кошти ЄС. А посадовці, в свою чергу, зазначили, що зможуть закупити кілька таких же мобільних комплексів за кошти місцевого бюджету.

……Опісля відбулась прес-конференція для представників місцевих ЗМІ. До слова, приїзд Михайла Ноняка виявив непідробний інтерес журналістів. Із запитань, які ставились, було зрозуміло, що питання автомобільних перевезень, нелегальних перевізників, руйнування доріг перевантаженими вантажівками є надзвичайно актуальними для громади регіону.

 

……Після прес-конференції представників ЗМІ запросили відвідати пункт габаритно-вагового контролю в селі Копили, що на 342-му кілометрі автодороги Київ-Харків. Наразі тут розташовано єдиний працюючий з двох наявних в області комплексів габаритно-вагового контролю. Цей рейд дав можливість журналістам не тільки подивитись, як працює пункт габаритно-вагового контролю, а й дізнатись, як нараховується плата за проїзд в разі перевищення вагових показників, які штрафні санкції передбачені за такі порушення, поспілкуватись з водіями та ще й отримати компетентний коментар з вуст очільника Укртрансбезпеки.

 

……А вже безпосередньо в приміщенні самого територіального органу Михайло Ноняк зустрівся з колективом, висловив незадоволення теперішнім станом справ в Управлінні, вказав на найбільш слабкі позиції, поставив завдання на найближчу перспективу, попередньо розібравшись в причинах сьогоднішнього стану речей. «Я розумію недостатність матеріального забезпечення Управління і те, що ваш територіальний орган недоукомплектований. Я докладаю усіх зусиль для того, щоб в найближчому майбутньому це усунути. Також сподіваюсь, що новопризначений керівник зуміє налагодити ефективну взаємодію з дотичними структурами та органами місцевої влади, а також організувати роботу персоналу таким чином, щоб справитись з проставленими перед вами завданнями сповна. Я вірю, що ваш територіальний орган має величезний потенціал» - резюмував Михайло Ноняк.

……І на завершення робочого візиту Михайло Ноняк зустрівся у прямому ефірі Полтавсьго телеканалу «Лтава» з керівником і засновником ТзОВ «Зелений слон 7», потужним гравцем на ринку місцевих автомобільних перевезень. Це була хороша нагода почути потреби один одного, отримати оцінку своєї діяльності зі сторони. Розмова була настільки на часі, що продовжилась і за рамками півгодинного ефіру.

……«Черговий раз переконався в правильності обраної стратегії. Сидячи в столичному кабінеті та лишень аналізуючи сухі статистичні дані і заслуховуючи рапорти керівників, неможливо зрозуміти специфіку роботи того чи іншого Управління, налагодити співпрацю із суміжними Службами, яка так необхідна для виконання завдань, поставлених перед Укртрансбезпекою, а тим паче – з органами місцевого самоврядування. Тож робочі поїздки з метою інспектування територіальних органів Укртрансбезпеки відтепер стануть невід’ємною складовою мого робочого графіка» - резюмував Михайло Ноняк.

 

 

Всі новини