Щодо продовження роботи у дистанційному режимі на період карантину

На черговому засіданні Уряду, у середу 22 квітня 2020 р., було прийнято рішення про продовження карантину до 11 травня 2020 р. по всій території країни.

Нагадуємо, що Укртрансбезпека у період карантину працює в дистанційному режимі, зокрема під час надання адміністративних та інших послуг перевізникам.

Прийом громадян в Укртрансбезпеці за адресою: проспект Перемоги, 57, м. Київ, а також в її територіальних органах, за адресами їх розташування, скасовується до кінця карантину.

Звернення (заяви) за отриманням послуг, пов’язаних із провадженням господарської діяльності з перевезення пасажирів та вантажів, які не надаються в електронній формі чи в ПВД Укртрансбезпеки, приймаються від суб’єктів звернення в письмовій формі, що надійшли поштовим відправленням з описом вкладення на адресу Укртрансбезпеки: проспект Перемоги, 14, м. Київ, 01135.

Консультування з питань, що належать до компетенції Укртрансбезпеки, під час карантину проводиться в електронній формі. Задля оперативності опрацювання електронних листів рекомендуємо надсилати їх із зазначенням в темі листа "консультація" на адреси підрозділів, перелік яких наведено у розділі КОНТАКТИ.


Переглянути всі новини