Результати проведення комплексу профілактичних заходів на пасажирському автомобільному транспорті «Увага Серпень – масові перевезення»

   З метою забезпечення безпеки перевезень у період масового перевезення пасажирів, попередження аварійності на пасажирському автомобільному транспорті, посилення державного контролю (нагляду) за безпекою перевезень під час виконання пасажирських перевезень автобусами, дотримання автомобільними перевізниками вимог безпеки перевезень при виконанні регулярних, нерегулярних та регулярних спеціальних пасажирських перевезень і перевезень організованих груп дітей до місць оздоровлення та відпочинку і у зворотному напрямку, Укртрансбезпекою та її територіальними органами взято участь спільно з територіальними підрозділами Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Державної фіскальної служби України, обласних, районних, міських державних адміністрацій, громадськими організаціями, страховими компаніями, представниками засобів масової інформації в період з 03 по 31 серпня 2018 року проведено комплекс профілактичних заходів на пасажирському автомобільному транспорті «Увага! Серпень – масові перевезення».

   Під час проведення зазначеного заходу проведено 68 нарад з автомобільними перевізниками та підприємствами, установами і організаціями автомобільного транспорту, що здійснюють пасажирські перевезення стосовно виконання вимог законодавства про автомобільний транспорт в частині безпеки перевезень.

   Крім цього, під час здійснення заходів державного нагляду (контролю) особлива увага приділялася:

- відповідності зовнішнього і внутрішнього спорядження (екіпірування) транспортних засобів встановленим вимогам;

- обов’язковому проведенню передрейсових медичних оглядів водіїв та передрейсових технічних оглядів автобусів;

- виконанню вимог щодо дотримання режиму праці та відпочинку водіями автобусів, обов’язковому зберіганню автобусів у спеціально пристосованих для цього місцях;

- виконанню вимог, правил безпеки при виконанні перевезень організованих груп дітей до місць відпочинку та оздоровлення, а також в зворотному напрямку, наявності супроводжуючого при перевезенні 10 і більше дітей, наявності медичного працівника при перевезенні 30 і більше дітей, перевезенню дітей водіями, які мають стаж керування автобусами не менше 5 років;

- виконання іноземними автоперевізниками, що здійснюють перевезення пасажирів, вимог законодавства про автомобільний транспорт в частині оформлення обов’язкових дозвільних документів, дотримання режимів праці та відпочинку. 

   Також, під час проведення зазначеного заходу посадовими особами Управлінь Укртрансбезпеки в областях перевірено 16584 транспортних засобів, складено 3819 актів, 214 протоколів про адміністративні правопорушення, винесено 1784 постанови про застосування адміністративно-господарських штрафів на загальну суму 10,4 млн. грн.

   За вказаний період до Державного бюджету України перераховано понад 7,7 млн. грн.

   Додатково зазначаємо, що питання безпеки знаходиться на постійному контролі Укртрансбезпеки.

 

 

 

 

 
Проведення заходів державного нагляду (контролю) працівниками Укртрансбезпеки під час профілактичного заходу «Увага! Серпень – масові перевезення»

 


Переглянути всі новини