Привітання В.о.Голови Укртрансбезпеки В'ячеслава Дідківського з нагоди Дня Конституції України

 

    Друзі, колеги, вітаю Вас з одним із найвеличніших свят нашої держави -  Днем Конституції України.

    Прийняття 22 роки тому Основного Закону України остаточно утвердило правовий статус нашої незалежності та державний суверенітет, територіальну цілісність і демократичний вектор розвитку всього суспільства, означивши основні пріоритети та найвищі цінності. Передовсім – це право на життя, честь, свободу, безпеку та гідність.

   Конституція України 1996 року стала важливим інструментом формування політики забезпечення прав і свобод людини, вона сприяла зміцненню міжнародного авторитету України і заклала алгоритм для розвитку національного законодавства та політико-правової культури на сучасному етапі.

 

    Сьогодні Україна переживає важливі перетворення: запроваджуються галузеві реформи та структурні зміни в національній економіці; в державі та суспільстві відбуваються активні інтеграційні процеси, що наближають нас до співдружності європейських країн. І саме Конституція України є головним арбітром усіх цих змін, покликаних утвердити головний політичний вибір – право українців жити в безпечному, успішному, демократичному європейському суспільстві.

   Укртрансбезпека як орган центральної влади, який реалізовує політику держави із забезпечення безпеки перевезень, в межах компетенції активно працює над запровадженням заходів контролю та превентивних заходів з метою забезпечення і дотримання високих безпекових стандартів; переведенням в електронний формат адміністративних послуг з метою підвищення прозорості органів державної влади і спрощення процедур їх надання; напрацюванням ініціатив із внесення змін у чинні нормативно-правові акти з метою імплементації європейських стандартів в українські реалії, забезпечуючи тим самим повноцінну інтеграцію України в європейське співтовариство, у коло успішних держав світу.

    Тож дозвольте побажати в цей день усім нам миру і щедрої долі, сили і наснаги для всіх починань і нових звершень в ім’я нашої процвітаючої соборної незалежної України.

    Зі святом Вас!


Переглянути всі новини