Привітання В.о. Голови В'ячеслава Дідківського з нагоди дня державного службовця

   

 

      Колеги, вітаю вас з Днем Державної служби України та зі 100 річчям державної служби в Україні.

     Служіння Україні та її народу – це почесна місія, висока честь і, разом з тим, велика відповідальність. Адже саме від того, наскільки компетентним високопрофесійним та високоморальним буде кожен з нас, тих, хто сьогодні служить інтересам держави Україна,  залежить оцінка діяльності та суспільна підтримка влади в цілому. Пам’ятаймо про це завжди і керуймося цим у щоденній діяльності, незалежно від займаної посади і ступеня складності завдань, над якими працюємо.

   Вітчизняна держслужба пройшла тривалий шлях становлення. В цьому році святкуємо 100 – річчя Державної служби в Україні, засади функціонування якої було закладено ще в 1918 році.
      Ми з повним правом можемо пишатися її історією та значним внеском в утвердження і зміцнення незалежності України.   

    Сьогодні чіткий курс на євроінтеграцію держави вимагає від нас формування ефективної влади нової якості: висококваліфікованої, прозорої, моральної та насамперед відповідальної перед громадянським суспільством.

     Уряд України зробив ряд рішучих кроків щодо реформування державної служби, спрямованих на підвищення її авторитету та забезпечення ефективного функціонування державного механізму.     

    Укртрансбезпека, як орган центральної влади, послідовно запроваджує нові підходи в організації державної служби, підвищує прозорість кадрового підбору державних службовців. Керівництво Служби доклало чималих зусиль, щоб нормотворчі ініціативи Державної служби України з безпеки на транспорті були реалізовані у змінах до нормативно-правових актів і Служба отримала ефективну базу для реалізації державної політики із забезпечення безпеки перевезень на наземному і водному транспорті; на забезпечення відповідної матеріально-технічної бази, необхідної для ефективного виконання кожним свого безпосереднього завдання; на створення ефективної команди справжніх професіоналів, націлених на високі результати, яких від нас чекає сьогодні суспільство.

 

     

    Тож бажаю усім нам, друзі, міцного здоров’я, натхнення, невичерпної енергії, впевненості, позитивного мислення і націленості на найвищий результат в ім’я процвітання нашої держави і нашого народу.

     Слава Україні!


Переглянути всі новини