Привітання Михайла Ноняка з нагоди Дня Незалежності і Дня Державного Прапора України

 

……Шановні колеги, вітаю нас з вами з двома величними святами - Днем Незалежності України і Днем Державного Прапора України!

……Тішимось, що багаторічна боротьба українського народу за незалежність увінчалась успіхом! Нам вдалось зреалізувати прагнення не одного покоління українців, здобувши і закріпивши законодавчо вікові прагнення нашого народу до встановлення державності, національного відродження, духовної свободи, економічного зростання та культурного піднесення. Тому це -  свято єдності і звитяги, величі духу і непохитності.

……Увесь цей непростий шлях звитяжної борні ми пройшли під синьо-жовтим знаменом. І сьогодні, даючи відсіч російському агресорові на сході України, українські вояки йдуть в бій під синьо-жовтим стягом. Його завжди берегли, як зіницю ока, бо для нас, українців, це – не просто елемент державної символіки. Це – дороговказ. Це - Святиня.

……Сьогодні перед лицем загрози цілісності нашої держави ми знову, як і наші героїчні предки, змушені захищати інтереси нашої держави, наші віковічні цінності.

……У кожного своя передова. Пам’ятаймо, що своєю щоденною наполегливою працею, цілеспрямованістю і непохитністю ми забезпечуємо реалізацію завдань, які покладені на Державну службу України з безпеки на транспорті, вносячи свій посильний внесок у розбудову нашої держави. Зусиллями кожного з нас  твориться її міць.

……Тож дозвольте побажати в цей день міцного здоров’я Вам і Вашим родинам, добра і достатку Вашим оселям, миру і щедрої долі, сили і наснаги для всіх починань і нових звершень в ім’я нашої процвітаючої соборної незалежної України. Зі святом Вас!

 

 

Переглянути всі новини