Привітання Голови Державної служби України з безпеки на транспорті Михайла Ноняка з Новим роком і Різдвом Христовим

 

    Друзі, колеги!
    
Щиро вітаю Вас із новорічними святами і Різдвом Христовим!

   Завершується ще один рік, якому кожен з нас має за що подякувати: за проекти, які відкрили для нас і України нові можливості, за ініціативи, які принесли нам досвід і впевненість, за справжніх вірних друзів, які були поруч і в часи перемог, і у переломні моменти шляху, за рідних, які надихали йти до мети.
    Для  очолюваної мною Державної служби України з безпеки на транспорті цей рік був справді переломним. Завдяки самовідданій праці кожного співробітника Укртрансбезпеки і всієї нашої команди він став  роком нових ініціатив,  покликаних  кардинально змінити  взаємовідносини всіх учасників процесу перевезень, підняти їх на якісно новий рівень, де взаємна повага і відповідальність  –  понад усе. Та найголовніше – нам вдалося подолати скепсис тих, хто не вірив, що в цьому процесі можна щось змінити, тих, хто волів би, щоб усе залишилося по-старому.

     
      Поступово змінюється свідомість людей. І та підтримка, яку я бачу, коли об’їжджаю Україну з робочими візитами, з боку місцевої влади і небайдужої громадськості, промовисто свідчить про те, що точку неповернення пройдено. Ми європейці. Ми хочемо жити в країні, де безпека кожного – понад усе.  І в цьому прагненні ми єдині.     

     Тож дозвольте побажати  вам і вашим родинам міцного здоров’я, миру, достатку, злагоди, творчого натхнення і професійних здобутків. Нехай у ці святкові дні у ваших оселях зберуться всі, хто вам дорогий і близький. Хай з Божої милості здійсняться усі ваші найзаповітніші мрії та найсміливіші задуми.

        З Новим роком! З Різдвом Христовим!


Переглянути всі новини