Проведення місячника безпеки на морському та річковому транспорті у 2017 році

 

……На виконання статті 16-3 Закону України «Про транспорт», Положення про Державну службу України з безпеки на транспорті, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2015 № 103, Положення про систему управління безпекою судноплавства на морському і річковому транспорті, затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 20.11.2003 № 904, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 19.12.2003 за № 1193/8514, та з метою попередження виникнення аварійних подій на морському і річковому транспорті та на маломірних/малих суднах під час користування водними об’єктами України, наказом Державної служби України з безпеки на транспорті від 17.05.2017 № 481 «Про проведення місячника безпеки на морському та річковому транспорті» в період з 22.05.2017 по 19.06.2017 оголошено та проведено місячник безпеки на морському та річковому транспорті.

……Місячник безпеки проводився працівниками територіальних органів Укртрансбезпеки. До проведення зазначеного заходу було залучено представників Національної поліції України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, органів місцевого самоврядування, а в зоні прикордонного режиму – Державної прикордонної служби України.

……Під час проведення Місячника безпеки проведені огляди баз для стоянок маломірних/малих суден, морські та річкові судна тощо.

……Крім цього, проведено профілактичну роботу з судноводіями пасажирських суден, працівниками баз для стоянок маломірних/малих суден, відповідальними за безпеку їх експлуатації.

……Окремо, увагу приділено огляду пасажирським суднам, що здійснюють прогулянкові та соціальні перевезення пасажирів у межах столиці та інших міст країни.

……Крім цього, Укртрансбезпекою на постійній основі, в навігаційний період, здійснюється перевірка торговельних суден, що експлуатуються на внутрішніх водних шляхах України, відповідно до Інструкції про огляд суден, які здійснюють плавання (експлуатуються) на внутрішніх водних шляхах України, затвердженої наказом Міністерства транспорту України від 19.04.2001 № 225, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 07.05.2001 за № 400/5591.

 

……Загальну мету проведення місячника безпеки на морському та річковому транспорті у 2017 році– проведення комплексу заходів, спрямованих на забезпечення та удосконалення ефективності функціонування системи управління безпекою судноплавства, збереження життя і здоров’я людей, створення умов для запобігання аварійних подій на морському та річковому транспорті – досягнуто.

 

Переглянути всі новини