Проведення місячника безпеки на морському та річковому транспорті у 2017 році

……На виконання статті 16-3 Закону України «Про транспорт», Положення про Державну службу України з безпеки на транспорті, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2015 № 103, Положення про систему управління безпекою судноплавства на морському і річковому транспорті, затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 20.11.2003 № 904, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 19.12.2003 за № 1193/8514, та з метою попередження виникнення аварійних подій на морському і річковому транспорті та на маломірних/малих суднах під час користування водними об’єктами України, відповідно до наказу Державної служби України з безпеки на транспорті від 17.05.2017 № 481 в період з 22.05.2017 по 19.06.2017 заплановано проведення місячника безпеки на морському та річковому транспорті та затверджено План заходів з його проведення.

……Місячник безпеки буде проведено працівниками територіальних органів Укртрансбезпеки.

……До проведення зазначеного заходу заплановано залучити представників органів місцевого самоврядування, Національної поліції України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, а в зоні прикордонного режиму – Державної прикордонної служби України.

……Під час проведення Місячника безпеки будуть проведені огляди баз для стоянок маломірних/малих суден, місць масового відпочинку людей на водних об’єктах, огляди суден, тощо. Крім цього, заплановано проведення профілактичної роботи з судноводіями маломірних/малих та пасажирських суден, працівниками баз для стоянок маломірних/малих суден, відповідальними за безпеку їх експлуатації.

……Окремо, увагу буде приділено огляду пасажирських суден, що здійснюють прогулянкові та соціальні перевезення пасажирів у межах столиці та інших міст країни.

……В свою чергу, Укртрансбезпека вкотре наголошує на безумовному дотриманні судноводіями, капітанами, власниками баз для стоянок малих/маломірних суден, прокатних пунктів, та особами, відповідальними за їх безпечну експлуатацію, вимог нормативно-правових актів, які регламентують питання безпеки судноплавства.

 


Переглянути всі новини