Профспілкова організація Укртрансбезпеки: звітуємо, оновлюємось

 

  12 вересня відбулись збори профспілкової організації Укртрансбезпеки. Захід пройшов у форматі «селекторної наради». Делегати від усіх територіальних органів Укртрансбезпеки були об’єднані можливістю прийняти участь в обговоренні поставлених питань в режимі реального часу.
 Василь Коваль, голова профспілкової організації Укртрансбезпеки, прозвітував за трохи більше ніж річний період функціонування організації, резюмувавши, що за цей період профспілкова організація Укртрансбезбеки відбулась як організація, покликана захищати соціальні права працівників Укртрансбезпеки, реалізувала свої перші соціальні проекти, як то «Добро крокує Україною». Проект розпочався із участі Голови Укртрансбезпеки та голови профспілкової організації Укртрансбезпеки у святковій програмі до дня Святого Миколая у Святошинському будинку-інтернаті міста Києва для дітей з особливими потребами, куди вони завітали з гостинцями і святковими подарунками. «Опісля знову ж таки завдяки об’єднаним зусиллям, нам вдалось здійснити бажання ще трьох діток з різних куточків України. Їхні листи були випадковим чином вибрані співробітниками відділу взаємодії зі ЗМІ та

громадськістю Укртрансбезпеки з мішка Святого Миколая під час поїздки до його садиби, організованої Департаментом комунікації Кабінету міністрів України. Щасливчиками стали Давидко зі села Старий Лисець Тисменицького району, що на Івано-Франківщині, Марія Рибак із села Довгополівка Вінницької області та семирічна Маринка Кінащук із села Кам’янка Чернівецької області.», - продовжив Василь Коваль. « У звітному періоді ми преміювали за активну профспілкову діяльність та особисті трудові досягнення 167 співробітників Укртрансбезпеки - членів профспілки та тринадцятьом надали безповоротну матеріальну допомогу. Тобто, ми намагались в силу наших можливостей доводити той факт, що разом ми можемо більше, ніж поодинці», - зазначив голова профспілки.

    З метою забезпечення ефективної діяльності профспілкової організації Укртрансбезпеки наступним питанням порядку денного зборів було оновлення керівних органів профспілкової організації: Президії профспілки, Ради профспілки, Контрольно-ревізійної комісії та Мандатної комісії. Вони були «недоукомплектовані» через зміну місця праці окремих співробітників.

    Після затвердження запропонованих кандидатур Василь Коваль, подякувавши присутнім за довіру та за конструктив під час обговорення організаційних питань, запевнив, що очолювана ним профспілкова організація Укртрансбезпеки і надалі відіграватиме ключову роль в частині забезпечення ефективного захисту соціальних прав співробітників Укртрансбезпеки.


Переглянути всі новини