Про заходи щодо недопущення поширення коронавірусу Covid-19

За інформацією Міністерства охорони здоров’я України, коронавірус COVID-19 не циркулює у повітрі, він не здатний переміщатись на далекі відстані. Він є тільки в крапельках, які людина видихає під час кашлю чи чханню. Тому, відстань – це гарантія безпеки і фактор переривання епідемічного ланцюга.

Заразитись неможливо навіть від інфікованої людини, якщо ви не знаходитесь безпосередньо поруч із інфікованим. Необхідна дистанція  – 1,5-2 м.

Ураховуючи зазначене, з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, Укртрансбезпека вживатиме вимушених заходів задля запобігання скупчення людей у приміщеннях пунктах видачі дозволів (ПВД), де надаються послуги.

Просимо міжнародних вантажних перевізників з розумінням поставитись до таких, важливих для здоров’я, превентивних заходів та заходити до приміщення ПВД по 1 особі із розрахунку кількості працівників, що надають послуги.

Крім того, рекомендуємо під час очікування в черзі біля приміщення ПВД:

  • уникати скупчення людей;
  • з метою додаткового захисту використовувати захисну маску, якщо захворіли і маєте респіраторні симптоми (кашель, нежить) — обов’язково;
  • утриматись від отримання послуг, якщо ви захворіли, залишатись вдома і звернутись до лікаря.

З відповідями на поширені питання про коронавірус можна ознайомитись на вебсайті МОЗ за посиланням https://moz.gov.ua/article/news/7-poshirenih-pitan-pro-novij-koronavirus

Сподіваємось на Вашу відповідальність за своє здоров’я та здоров’я оточуючих! Бережіть себе та близьких!


Переглянути всі новини