Про визнання ліцензій недійсними

З метою актуалізації відомостей щодо діючих ліцензій, відповідно до чинного законодавства, Укртрансбезпека визнає недійсними ліцензії з дозволеним видом робіт внутрішні перевезення вантажів вантажними автомобілями, причепами та напівпричепами.

Так, статтею 8 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» встановлено, зокрема, що у разі скасування ліцензування виду господарської діяльності ліцензії, видані на здійснення цього виду діяльності, вважаються недійсними.

Пунктом 4 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом, міжнародних перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02 грудня 2015 р. № 1001 (зі змінами), визначена господарська діяльність, яка може провадитись частково.

Таким чином, ліцензії, видані на здійснення господарської діяльності, що провадяться частково за іншими видами, не встановленими пунктом 4 Ліцензійних умов, вважаються недійсними.

Отже, ліцензії з дозволеним видом робіт внутрішні перевезення вантажів вантажними автомобілями, причепами та напівпричепами визнаються недійсними.

Інформація про прийняті рішення оприлюднюється на офіційному вебсайті Укртрансбезпеки в розділі «Адмінпослуги/ 1. Ліцензування видів господарської діяльності/ 1. Ліцензування на автомобільному транспорті/ 4. Рішення органу ліцензування» за посиланням.


Переглянути всі новини