Про перехід Укртрансбезпеки на роботу в дистанційному режимі та надання послуг на період карантину

Пунктом 1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 р. № 215) «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (далі – постанова), установлено з 12 березня 2020 р. до 03 квітня 2020 р. на усій території України карантин.

Відповідно до пункту 6 постанови Укртрансбезпека  організовує позмінну роботу працівників та частково переходить на роботу в режимі реального часу через Інтернет.

У той же час, частиною четвертою статті 9 Закону України «Про адміністративні послуги» передбачено, що заява на отримання адміністративної послуги подається в письмовій, усній чи електронній формі. Наразі з числа адміністративних послуг, які надаються Укртрансбезпекою, забезпечено можливість приймати заяви на їх отримання для наступних послуг, пов’язаних із провадженням господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом, міжнародних перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом (далі – господарська діяльність):

Враховуючи заборони, установлені постановою, прийом громадян в Укртрансбезпеці за адресою: проспект Перемоги, 57, м. Київ, –  а також в її територіальних органах, за адресами їх розташування, скасовується до 03 квітня 2020 р.

Звернення (заяви) за отриманням зазначених вище послуг суб’єкти звернення можуть подати через Електронний кабінет перевізника (ЕКП) за посиланням . Звертаємо увагу, що для роботи з ЕКП необхідно мати кваліфікований електронний підпис, оформлений на ліцензіата чи уповноважену особу з підтверджуючими документами відповідно до законодавства.

Звернення (заяви) за отриманням всіх інших послуг, пов’язаних із провадженням господарської діяльності з перевезення пасажирів та вантажів, ОКРІМ послуги з видачі дозволу на поїздку територією іноземних держав під час виконання перевезень вантажів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні (дозволи) у пунктах видачі дозволів Укртрансбезпеки (ПВД), до 03 квітня 2020 р. будуть прийматись від суб’єктів звернення в письмовій формі, що надійшли поштовим відправленням з описом вкладення. При цьому, відповідно до підпункту 3 пункту 2 розділу ІІ Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)» з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення.

На період карантину під час надання послуг з видачі дозволів у ПВД здійснювати прийом автомобільних перевізників у відведеному для ПВД приміщенні одночасно не більше однієї особи у відведеному для ПВД приміщенні.

Громадян, які мають бажання звернутись до Укртрансбезпеки, просимо звертатись на офіційну електронну адресу contact@dsbt.gov.ua, у разі неможливості звернутись в електронному вигляді – письмово за поштовою адресою: проспект Перемоги, 14, м. Київ, 01135. Також, на 1-ому поверсі адміністративного приміщення Міністерства інфраструктури України (проспект Перемоги, 14, м. Київ, 01135) розміщено скриньку «Укртрансбезпека» для вхідної кореспонденції.

Просимо вибачення за тимчасові незручності та сподіваємось на Вашу відповідальність за своє здоров’я і здоров’я оточуючих! Бережіть себе та близьких!


Переглянути всі новини