Представники Укртрансбезпеки в рамках польсько-українського семінару відвідали м. Жешов

        09 жовтня в м. Жешов (Республіка Польща) відбувся  семінар на тему: "Законодавство і адміністративні процедури при здійсненні міжнародних автомобільних перевезень." На запрошення польської асоціації ZMPD в семінарі взяли участь представники Укртрансбезпеки, а саме: Сергій Небесний - начальник Управління Укртрансбезпеки у Львівській області, Віталій Дзюба - начальник Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області та Сергій Кейс - заступник начальника управління-начальник відділу державного контролю та нагляду за безпекою на транспорті Управління Укртрансбезпеки у Закарпатській області.

 

      Метою семінару було ознайомлення з чинним законодавством Польщі, вимогами автотранспортної Інспекції, порядком здійснення адміністративних процедур і оскарження претензій. В рамках заходів щодо імплементації Угоди про асоціацію представники Державної служби з безпеки на транспорті України та представники польської автотранспортної Інспекції разом з польськими та українськими міжнародними автоперевізниками, мали можливість обмінятися досвідом, обговорити практичні аспекти роботи та співпраці. Зокрема учасники делегації прийняли участь у здійсненні заходів державного контролю з працівниками Транспортної Інспекції та поліції Республіки Польща.

      В рамках робочої поїздки також відбулась зустріч з представниками Митної служби Республіки Польща, темою якої стало обговорення таких питань як: митні процедури, порушеня та штрафи за них,   зменшення черг на кордоні. На завершення зустрічі делегати оглянули  та ознайомились з роботою митного посту "Корчова-Краковець".

     Слід зазначити, що в рамках семінару учасники, також, прийняли участь в придорожній перевірці транспортних засобів на пункті габаритно–вагового контролю (ГВК) польських колег, де спостерігали за роботою інспекторів на ГВК під час виконання їх прямих обов’язків - зважування великогабаритного транспорту.

     Укртрансбезпека постійно переймає досвід провідних міжнародних практик з метою покращення заходів підвищення безпеки комерційних перевезень. Тому враховуючи досвід польських колег, будуть напрацьовані відповідні рекомендації та рішення для подальшого їх втілення.

 


Переглянути всі новини