Погодні умови 01.03.2018

     Державна служба України з безпеки на транспорті повідомляє, що станом на сьогоднішній день по всій території України спостерігаються опади у вигляді снігу, проїзд автошляхами ускладнено, а у деяких регіонах припинено або обмежено рух у зв’язку із заметами та ожеледицею. Через хуртовини видимість на автомобільних дорогах обмежена.

         Інформація щодо ускладнення погодно-дорожніх умов розповсюджується в засобах масової інформації, на автовокзалах, автостанціях. Пропонується утримання від поїздок задля забезпечення безпеки пасажирів, особливо в тяжких погодних умовах.

     Незважаючи на складні погодні умови та застереження 01.03.2018 при здійсненні перевезення пасажирів за маршрутом Київ – Каланчак, в умовах недостатньої видимості (хуртовина), водій автобуса не помітив крутий поворот та з’їхав у кювет. Внаслідок даної дорожньо-транспортної пригоди дивом ніхто не постраждав, однак, 27 пасажирів автобуса опинились заблоковані у сніговій пастці. Врятувати їх вдалося лише завдяки втручанням рятувальників ДСНС.

    В котре звертаємось до всіх учасників дорожнього руху утриматись від поїздок без нагальної потреби.


Переглянути всі новини