Переймаємо в іспанських колег досвід транспортування небезпечних вантажів

 

     В період 28 травня - 03 червня Перший заступник Голови Укртрансбезпеки В’ячеслав Дідківський та начальник відділу контролю ліцензійних вимог Департаменту державного контролю Державної служби України з безпеки на транспорті в рамках проекту Twinning «Сприяння підвищенню безпеки перевезення небезпечних вантажів мультимодальним транспортом в Україні» відвідали ряд підприємств у містах Королівства Іспанії у складі української делегації.

     Розпочався візит з міста Таррагона. 29 травня -  зустріч з керівництвом морського порту міста Тарагонна, в рамках якої відбувся візит до служби капітана, було оглянуто контейнерний термінал де проводиться зберігання небезпечних вантажів та командно-диспетчерський пункт SASEMAR (Організація з рятування та безпеки на морі). Делегацію ознайомили з організацією розміщення якоря, моніторингом руху та контролем вхідних маневрів до терміналів завантажених суден. Спеціалісти порту продемонстрували аналіз методу "PORTUS", методику перевірки вантажів і авторизації прибуття у порт небезпечних вантажів, ступінь централізації інформації про об`єми та нотифікації "HAZMAT".

     30 травня делегація відвідала підприємство, що спеціалізується на перевезеннях у цистернах “TRANSPORTES MARTIN”, де мала можливість оглянути місця миття цистерн, що перевозять рідини, гази та тверді речовини, ознайомилась з аналізом операцій з відходами та поводження з ними. Було продемонстровано, яким чином проводиться підготовка цистерн до періодичної перевірки та здійснюється періодична перевірка попередньо підготовлених цистерн

     31 травня – відвідання підприємства компанії “REPSOL”, де делегація ознайомилася з процедурою контролю допущення ТЗ, аналізом методів завантаження і розвантаження цистерн в автоматизованих портальних конструкціях, процедурою обробки хімпродуктів, заходами із запобігання нещасним випадкам, витокам та розливам, процедурою контролю та запобігання нещасним випадкам та інцидентам.

     Такий досвід є надзвичайно корисним з огляду на те, як дбайливо ставляться країни Європейського союзу до збереження навколишнього середовища і забезпечення безпечного середовища для життя громадян.


Переглянути всі новини