Нові горизонти співпраці

 

     Михайло Ноняк провів ділову зустріч із шейхом Емадом Абу Алрубом, Президентом Українсько-Арабської Ділової Ради, та Олегом Березюком – Віце-Президентом Українсько-Арабської Ділової Ради, адвокатом, головою Українського юридичного товариства.

     Українсько-Арабська Ділова Рада (УАДР) створена у 2017 році з метою сприяння розвитку міжнародних ділових, політичних, економічних, наукових та культурних відносин між Україною та арабськими країнами шляхом надання практичної допомоги органам державної влади, місцевого самоврядування та бізнесу у сфері залучення іноземних інвестицій.

     Під час зустрічі шейх Емад Абу Алруб зазначив, що Україна є надзвичайно привабливою для країн Близького Сходу. У східному світі  прийнято розпочинати міжнародну співпрацю бізнес-еліт після налагодження співпраці на рівні державних органів. Тож він запросив означити проекти, які б Укртрансбезпеці цікаво було реалізувати, залучивши інвестиції з країн, інтереси яких представляє УАДР.

     Михайло Ноняк у відповідь поділився ідеями переведення адміністративних послуг, які надає Укртрансбезпека, в електронний формат, створення єдиної національної бази даних, яка б дала змогу реєструвати транспортні засоби (ТЗ) он-лайн, вносити будь-які зміни в статус ТЗ, отримувати дозволи і ліцензії, не виходячи з власного офісу, а  інспекторові – вносити дані про правопорушення також в он-лайн-режимі, у момент фіксації. «На сьогодні для нас це  один з пріоритетних напрямків роботи, адже прозорість і доступність адміністративних послуг – ознака демократичного суспільства, один із ключових моментів реформування державних установ у рамках Угоди про асоціацію Україна – ЄС. Переведення в електронний формат послуг, які надають державні інституції, забезпечує відновлення довіри громадян до влади та руйнує підґрунтя для корупції», – резюмував Голова Укртрансбезпеки. Багато ідей було озвучено і стосовно впровадження технологій, які б дозволяли підняти без пекові стандарти на новий рівень.

     Окремим блоком обговорили можливості залучення інвестицій в розвиток електротранспорту, який є економнішим та екологічно чистим. Питанням особливої ваги є перехід від готівкової до безготівкової оплати проїзду в пасажирському транспорті, адже це можливість детінізації ринку пасажирських перевезень, виявлення його реальної ємності.

     Домовилися у двотижневий термін підготувати і надати в Українсько-Арабську Ділову Раду детальний опис ініціатив Укртрансбезпеки з метою представлення їх на відповідному рівні в урядах зацікавлених країн Близького Сходу.


Переглянути всі новини