Михайло Ноняк зустрівся з перевізниками Київської області

 

 

Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк зустрівся з представниками асоціацій «Автоперевізники Київщини» (далі – Асоціація).

     На початку зустрічі Михайло Ноняк зазначив: «Мої двері завжди відкриті для конструктивного діалогу. Мені приємно, що ви вболіваєте за проблеми галузі і готові до співпраці».

     Під час зустрічі представники Асоціації підняли кілька важливих питань. Серед яких – боротьба з «нелегальними» перевізниками та можлива зміна розташування автостанцій у місті Києві.

   

     Як зазначив представник Асоціації, «нелегальні» перевізники створюють недобросовісну конкуренцію. Вони працюють без дозвільних документів, на переобладнаних транспортних засобах, не перевозять пільгові категорії пасажирів, зрештою – не платять податків. Представники Асоціації задекларували готовність допомагати Укртрансбезпеці у наведенні ладу на ринку пасажирських перевезень у Київській області.

     Михайло Ноняк подякував представникам Асоціації за бажання допомогти: «Нажаль, на сьогодні наших повноважень замало, щоб кардинально змінити ситуацію. Але ми працюємо над цим дуже серйозно. Ми розробляємо зміни до нормативних актів, щоб отримати реальні механізми впливу. Ми, як державний орган виконавчої влади, мусимо дбати про безпеку наших громадян. Адже такий перевізник, в якого немає дозвільних документів, не несе відповідальності за пасажирів, за їхнє життя і здоров’я. А ще такі транспортні засоби часто виходять на рейси в несправному стані. Якби це розумів пасажир – він ніколи би не сів в такий транспортний засіб. Окрім того ми хочемо, щоб були створені нормальні умови для розвитку бізнесу. Щоб на ринку працювали добросовісні перевізники, які будуть наповнювати бюджет і надавати якісні послуги пасажирам».

     Також під час зустрічі автоперевізники попросили Голову Укртрансбезпеки при нагоді озвучити їхню пропозицію щодо питання зміни розташування автостанцій у столиці. «Ми з розумінням ставимося до таких змін, але хочемо щоб і до нас ставилися з розумінням. Ми просимо, щоб нам дозволили доїжджати до найближчих станцій метро. Це навіть не наша пропозиція, а прохання пасажирів», – зазначили автоперевізники.

     Михайло Ноняк подякував членам Асоціації за активну позицію і запросив до подальшої співпраці.


Переглянути всі новини