Михайло Ноняк взяв участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції

  Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк узяв участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції до Дня науки в рамках Молодіжного наукового юридичного форуму.

     Відкривали конференцію в.о. ректора Національного авіаційного університету, академік Володимир Ісаєнко, проректор з наукової роботи Національного авіаційного університету, професор Володимир Харченко та директор Навчально-наукового Юридичного інституту Національного авіаційного університету, доктор юридичних наук Ірина Сопілко. Привітавши учасників, вини вручили кращим студентам та викладачам грамоти.

     Звертаючись до присутніх, Михайло Ноняк зазначив, що Україна належить до країн, які мають потужний науковий потенціал. Наші науковці, фахівці відомі далеко за межами держави. Вони рухаються в тренді найбільш передових світових тенденцій. «Україна розвивається швидкими темпами, органи влади реформуються, а нормативна база подекуди не встигає за такими темпами розвитку. Тому велика надія зараз на те, що молоді висококласні та амбітні спеціалісти активно ввіллються в нашу економіку, в структури державної влади і органи самоврядування та стануть творцями нових нормативно-правових ініціатив, які будуть не гальмом розвитку науки, освіти та економіки, а рушієм» – сказав Голова Укртрансбезпеки .

     Завершуючи вітальне слово, Михайло Ноняк запросив молодих випускників та науковців на роботу в Укртрансбезпеку: «Державна служба України з безпеки на транспорті – молода структура. Дуже багато нам потрібно зробити в плані імплементації європейської нормативно-правової бази. Тому ми чекаємо на вас, ваші ідеї, знання і ваш молодечий ентузіазм. Україна може і стане успішною європейською державою. Я в це вірю. Більше того – я в цьому переконаний. Але для цього кожен з нас повинен трудитись на її благо в міру своїх можливостей, пам’ятаючи повсякчас, що тільки від кожного з нас залежить наше майбутнє».


Переглянути всі новини