Михайло Ноняк взяв участь у міжвідомчій нараді щодо організації взаємодії Укртрансбезпеки та Національної поліції України

       Під головуванням в.о. Міністра інфраструктури Юрія Лавренюка відбулася міжвідомча нарада щодо проблемних питань з організації взаємодії територіальних органів Укртрансбезпеки та Національної поліції України під час здійснення заходів державного контролю на наземному та водному транспорті. На нараді були присутні Голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк, заступник Голови Національної поліції України  Олександр Фацевич, керівники структурних підрозділів Укртрансбезпеки та Нацполіції України.

     Під час наради обговорювалися питання посилення заходів державного контролю на наземному та водному транспорті підвищення взаємодії між територіальними органами Укртрансбезпеки на відповідними підрозділами Національної поліції та посилення співпраці територіальних підрозділів Нацполіції України з територіальними підрозділами Укртрансбезпеки під час здійснення заходів державного контролю за безпекою на транспорті.

     Також на нараді обговорили проект Протоколу та Плану з проведення загальнодержавних спільних заходів з безпеки на автомобільному, морському та річковому транспорті.

     За результатами обговорення було прийнято рішення підписати План з проведення загальнодержавних спільних заходів Укртрансбезпеки та Національної поліції 6 червня 2017 року.

     Цим планом передбачено створити спільну робочу групу з проведення загальнодержавного заходу з безпеки на автомобільному, морському та річковому транспорті; проводити робочі наради з питань аналізу спільної роботи з метою підвищення її ефективності та усунення недоліків виявлених під час аналізу спільної діяльності; проведення спільних нарад з головами обласних державних адміністрацій з питань організації взаємодії та залучення представників облдержадміністрацій, як організаторів перевезень, до рейдових перевірок під час здійснення загальнодержавних заходів на автомобільному транспорті та заходів контролю на морському, річковому транспорті, а також залучати до зазначених загальнодержавних заходів громадських організацій (за згодою) та освітлення їх у засобах масової інформації.


Переглянути всі новини