Михайло Ноняк вручив почесні відзнаки співробітникам Укртрансбезпеки

 

……2 липня в Україні відзначають День працівників морського і річкового флоту.

……З нагоди свята кращих співробітників Укртрансбезпеки за сумлінну працю та високий професіоналізм і вагомий внесок у реалізацію державної політики в  сфері безпеки на морському та річковому транспорті було відзначено Подяками Міністерства інфраструктури.

……У вітальному слові Михайло Ноняк відзначив: «Я з задоволенням вручаю ці нагороди кращим галузевим співробітникам Укртрансбезпеки. Мені дуже приємно, що у нас є такі високопрофесійні та ефективні співробітники.

……Україна на сьогоднішній день є другою в світі за кількістю моряків, фахівців високого класу, які успішно працюють по всьому світу.  Попри велику кількість висококваліфікованих моряків, водний транспорт України на сьогодні не відповідає потребам України. Але тенденції позитивні.

……Це дуже важливо, адже розвиток річкового судноплавства зменшить навантаження на наші дороги, створить нові робочі місця і збільшить надходження до бюджету. Нам, як Службі, і вам, як фахівцям у сфері безпеки на морському та річковому транспорті, необхідно готуватися до нових викликів. І я впевнений, що це нам під силу.

……Ще раз вітаю вас з професійним святом і бажаю міцного здоров’я, натхнення і успіхів у вашій нелегкій повсякденній праці».

……Подяки отримали:

  • головний спеціаліст відділу Суднової книги України Управління надання адміністративних послуг Департаменту Адміністративних послуг Державної служби України з безпеки на транспорті Наталія Журба;
  • начальник відділу державного контролю та нагляду за безпекою на водному транспорті Київського міжрегіонального управління Державної служби України з безпеки на транспорті Ігор Кудлінський;
  • головний спеціаліст відділу контролю на морському транспорті Управління контролю на водному транспорті Департаменту державного контролю Олег Омельченко.

 

Всі новини