Михайло Ноняк: Привітання до Дня автомобіліста і дорожника

 

     Друзі, в цей день я хочу щиро привітати працівників автодорожного господарства та всіх водіїв з професійним святом - Днем автомобіліста і дорожника.

     Від вашої — майстерності та якості роботи дорожників, які забезпечують будівництво та ремонт доріг, залежить своєчасність здійснення, перевезень та безпека пасажирів.

     Рівень розвитку логістики визначає рівень розвитку усієї економіки країни. Більше того, зараз, коли Україна взяли чіткий курс на інтеграцію в Європейський Союз, перед галуззю постали нові виклики - це і модернізація інфраструктури, і високі безпекові та екологічні стандарти, і виведення умов праці працівників галузі на якісно новий рівень і надійний захист прав пасажирів. Для цього потрібні і зміни нормативно-правової бази і реорганізація організаційно-структурних засад і світоглядна зміна кожного окремо взятого працівника.

     Та я переконаний, що Вам під силу з честю справитись з цими викликами сьогодення. Дорога випробовує кожного на міцність духу і професіоналізм. Тож усі, хто пов’язав з нею свою долю - справжні професіонали.

     Дозвольте побажати Вам любові від рідних, поваги від друзів і колег, добробуту в ваших домівках, невичерпної енергії, міцного здоров’я, нових трудових здобутків і успішної та безаварійної праці на благо нашої батьківщини України! Нехай ваші життєві дороги будуть рівними і ведуть Вас до успіху. Зеленого світла усім Вашим починанням! Будьте керманичами власного життя і ніколи не ставайте учасниками дорожньо-транспортних пригод!

     Зі святом Вас! Слава Україні!