Михайло Ноняк провів нараду з керівниками територіальних органів Укртрансбезпеки

 

 30 червня 2016 року Голова Державної служби України з безпеки на транспорті провів нараду з керівниками територіальних органів Укртрансбезпеки. Також на нараді були присутні керівники департаментів та управлінь центрального апарату Укртрансбезпеки.

     На нараді обговорювалися питання ліцензування, видачі дозволів, організації цілодобового габаритно-вагового контролю, організації належного контролю на водному транспорті.

     Під час наради Михайло Ноняк зазначив: «Нам потрібно забезпечити габаритно-ваговий контроль на всій території України. Щоб він був ефективний, його необхідно здійснювати цілодобово.

         Я розумію, що є певні проблеми, зокрема, і кадрові, не вистачає інспекторів. Але щоб вирішувати проблеми, про них треба говорити. Тому прошу надавати повну, достовірну і своєчасну інформацію, в тому числі і про співпрацю з місцевими органами виконавчої влади. Ті питання, які ви не зможете вирішити самостійно, вам допоможе вирішити центральний апарат».

     Проінформувавши Голову Укртрансбезпеки про роботу обласних підрозділів Укртрансбезпеки, керівники територіальних органів звернулися з проханням підготувати методичні матеріали з роз’ясненнями окремих нормативних актів та алгоритмами роботи в типових ситуаціях, які виникають при здійсненні контролю на водному та автомобільному транспорті.

 

Керівники департаментів та управлінь центрального апарату Укртрансбезпеки протягом кількох годин надавали керівникам територіальних органів рекомендації та консультації щодо основних напрямків діяльності Укртрансбезпеки.

     Резюмуючи нараду, Михайло Ноняк підкреслив: «Ми обмінялися корисною інформацією, яка допоможе всім нам ефективніше працювати. Ви маєте що розповісти своїм підлеглим, ми теж маємо що проаналізувати. Ми повинні жити і працювати як одна команда, як одна родина – тоді буде хороший результат. Я хочу від вас ефективної роботи. Буду підтримувати тих, хто буде ініціативний. Разом будемо змінювати і розвивати Укртрансбезпеку».

    На завершення наради Михайло Ноняк від імені Міністра інфраструктури вручив Подяки Міністерства інфраструктури України за високий професіоналізм, фаховий рівень, відповідальне ставлення до виконання службових завдань під час налагодження роботи габаритно-вагового контролю працівників центрального апарату – Олександра Гринюка, В’ячеслава Войтенка, Сергія Мазура та працівників територіальних органів Укртрансбезпеки у Миколаївській області – Сергія Кривошапку, у Кіровоградській області – Вадима Опрю і Геннадія Ільїчова.


Переглянути всі новини