Михайло Ноняк провів нараду щодо втілення концепції розвитку транспортної інфраструктури м. Києва

 

     Сьогодні, 15.03.2017 р., Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк провів нараду щодо втілення концепції розвитку транспортної  інфраструктури м. Києва  в частині виведення всіх автостанцій на околиці міста для забезпечення відповідності об’єктів інфраструктури європейським нормам безпеки.

   

      В нараді взяли участь:

  • заступник Голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник,
  • перший заступник Голови Київської обласної державної адміністрації Олександр Савченко,
  • старший державний інспектор відділу організації дорожнього руху управління патрульної поліції у м. Києві Сергій Городько,
  • перший заступник Голови Державної служби України з безпеки на транспорті В’ячеслав Дідківський,
  • в.о. начальника Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки Олександр Гринюк,
  • а також начальник Комунальної служби перевезень (підпорядковане підприємство Київської міської державної адміністрації) Сергій Савтир,
  • директор Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Сергій Майзель та
  • начальник управління інфраструктури Київської обласної адміністрації Олег Манушевич, представники перевізників.

     У вступному слові Михайло Ноняк, зокрема, зазначив що боротьба з нелегальними перевізниками, це одне з пріоритетних питань, якими займається Служба, а втілення концепції розвитку транспортної  інфраструктури м. Києва – є одним з кроків на цьому шляху.

     "Укртрансбезпека уповноважена здійснювати державний нагляд та контроль за діяльністю автостанцій, щодо дотримання ними вимог передбачених наказом Мінінфраструктури 27.09.2010 № 700.
     На сьогодні у місті Києві є лише одна атестована автостанція. У минулому році ПАТ «Київпассервіс» звернулось до Укртрансбезпеки щодо проведення атестації автостанцій «Автовокзал Київ», «Південна», «Полісся», «Дачна», «Поділ», «Дарниця». Нажаль, в паспортах зазначених автостанцій, які належать ПАТ «Київпассервіс», відсутні документи, що підтверджують право власності чи користування земельними ділянками, що в свою чергу є підставою для відмови у проведенні атестації зазначених автостанцій. З цього приводу, до Міністерства інфраструктури України вже звертався Голова Київської міської ради Віталій Кличко, який у своєму зверненні від 03.03.2017 р. № 001 – 505 наголосив про необхідність припинення експлуатації автостанцій, які не пройшли атестацію»
, - наголосив Михайло Ноняк.

     Заступник Голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник запевнив, що КМДА буде робити все для того, щоб легальний бізнес міг працювати і розвиватися, щоб пасажирам надавалися якісні послуги.

     «Лише спільними зусиллями Укртрансбезпеки, КМДА, КОДА, та Національної поліції України ми зможемо навести лад в пасажирських перевезеннях у Києві та області. Це питання не одного дня. Необхідно буде змінити паспорти маршрутів, змінити графіки руху, а беручи до уваги, що це буде стосуватися і міжнародних рейсів, це розтягнеться на місяці. Але вже від сьогодні ми повинні працювати над розробленням плану заходів по боротьбі з нелегальними перевізниками та нелегальними автостанціями, який би чітко визначав порядок взаємодії органів державної влади та місцевого самоврядування і поетапно його реалізовувати», – резюмував Михайло Ноняк.


Переглянути всі новини